До бюджету Черкас надійшло понад 30 млн грн акцизного податку

17.07.2015, 11:18

Акцизний податок1

З початку 2015 року платниками, які здійснюють роздрібний продаж підакцизних товарів, сплатили до бюджету 30,1 млн. грн. акцизного податку. Лише у червні цього року казна поповнилась майже на 7 млн. грн.

Також за 6 місяців 2015 року черкаські платники сплатили 8,4 млн. грн. акцизного податку з вироблених в Українi пiдакцизних товарiв та майже 1,6 млн. грн. акцизного податку із ввезених підакцизних товарів.

Державна податкова інспекція у Черкасах нагадує, що платниками акцизного податку є суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізовують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання громадського харчування, наступні підакцизні товари: пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, товари, зазначені у п.п. 215.3.4 п. 215.3 ст. 215 Податкового кодексу України.

Також з 1 липня 2015 року пиво є алкогольним напоєм і його реалізація повинна відбуватись виключно за наявності ліцензії та реєстратора розрахункових операцій.

0 коментарів

Залишити відповідь