Реклама

molli

Діти “Чеха” підняли український прапор на Театральній площі Черкас

З нагоди святкування Дня Державного Прапора України на Театральній площі Черкас урочисто замайорів український стяг.

Право підняти прапор надали голові Черкаської ОДА та дітям Євгена Войцехівського.

прап1

прап2

На площі пролунав Гімн України, представники міської та обласної влади поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченка.

прап3 прап4

прап5

– Для нас те, що було звичним, сьогодні є свяченим. Це наша свобода, наша незалежність, наш прапор. І сьогодні він більше, ніж символ. Більше, ніж символом він став ще на Майдані. Я памятаю, коли ми з черкащанами на другий день після звільнення Словянська почали розвішувати українські прапори, роздавати їх жителям міста. Одна жінка підійшла до нас і сказала: “Я так давно не бачила українського прапора. Я так скучила за україною”. Ми теж скучили за мирною Україною. Українці вміють виборювати свободу. Я впевнений, що скоро на окупованих територіях замайорять синьо-жовті прапори. Будьмо єдині, – привітав присутніх Юрій Ткаченко.

Також з вітальним словом виступив голова обласної ради Олександр Вельбівець, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та громадська активістка Любов Майборода.

2
Коментарі

avatar
2 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
AlexЧеркащанка Нещодавні автори
Alex
Alex

Повиправляйте помилки в тексті))

Черкащанка
Черкащанка

Прапорець На тротуарі біля дому Жовто-блакитний прапорець. Художник, мабуть, ще до школи Не ходить7 Але молодець! Дитина крейди не жаліла: Малюнок вийшов чималий. Намалювала, як уміла, А він чудовий он який! Вночі йшов дощик та на ранок Він раптом припинився. І той малюнок видно гарно, Навіть дощем не змився! А перехожі йдуть-стрибають, Калюжі оминають, Хоча у справах поспішають, Увагу все ж звертають На той малюнок, Що дитина Сама намалювала: На ньому – Прапор України, На ньому – наша слава. Ось жінка з цуциком бреде, Не поспіша, гуляє. І раптом… На малюнок йде, На прапорець ступає. І залишаються сліди, Брудні такі,… читати далі >

Реклама

Реклама