Реклама

molli

Держава має підтримувати підприємства, які заробляють для всієї країни, – Сергій Шахов у Черкасах

Повне перезавантаження, зняття недоторканності із народних депутатів, впровадження не лише Антикорупційного суду, а й Уряду, – такі основні меседжі озвучив народний депутат Верховної Ради Сергій Шахов у Черкасах. Нардеп від “Нашого краю” відвідав у місті основні бюджетоутворюючі підприємства – “АЗОТ” і “Фотоприлад”.

На зустрічах із керівництвом та працівниками Шахов подякував, що черкащани зуміли зберегти не лише підприємства, а й чудові колективи із кваліфікованими кадрами. Адже сьогодні через матеріальну скруту тисячі молодих людей змушені виїжджати працювати за кордон.

Шахов зазначив, що підприємство “АЗОТ” йому особливо близьке, адже в луганському Сєвєроденьку, де обирався депутат, також є  хімічне підприємство. На його переконання, держава має підтримувати хімічну галузь, заборонивши контрабандне ввезення карбаміду, селітри. Саме з такою ініціативою Сергій Шахов уже звернувся до Прем’єр-міністра України.

– Держава в минулому році не заробила 550 млн доларів через контрабандний ввіз хімічної сировини з Казахстану, Російської Федерації, через Білорусію, з Китаю. Я не вірю, що Україні невигідно, аби наші вітчизняні заводи працювали на повну потужність. Ми максимально докладаємо зусиль, щоб знизити тарифну сітку на газ та електроенергію для підприємств, які заробляють гроші для всієї країни. Прикро, що продукцію черкаського “Фотоприладу” майже в повному обсязі експортують. Так не повинно бути, – констатує Сергій Шахов.

На переконання депутата, основна проблема на сьогодні – корупція. Тож, окрім Антикорупційного суду, в Україні має бути і антикорупційний Кабмін. Він закликає громадськість слідкувати за владою та посилено контролювати діяльність.

На думку Шахова, на сьогодні повноцінно не працюють міністерства охорони здоров’я, фінансів, аграрної політики та інформаційної політики. Єдиний спосіб щось змінити – прийти українцям на вибори і проголосувати за нових людей, щоб унеможливити фальсифікацію та не допустити повернення системи.

– У нашій країні 400 партій, люди не вірять жодній з них, про що свідчить явка на виборах – 35%. Щоби не домальовувалися результати – закликайте йти на вибори. Чим більша явка – тим менша фальсифікація. Я не побоявся йти мажоритарником по Луганській області, також не вірив у жодну партію. Чому я зараз обрав “Наш край”? Це молода сила фахівців, економістів, волонтерів, громадських діячів. Після революції Гідності до Парламенту зайшло багато молодих людей, які пройшли і війну на Сході. Не секрет, що політичні сили скористалися військовими, хлопці потрапили в політичну пастку. Ними відверто почали маніпулювати фракції. Тому змін в країні не відбулося. Я за те, щоб зняти недоторканність із депутатів ВР. А також за те, аби екс-депутатам і високопосадовцям заборонити виїзд із країни. У такому разі вони не уникнуть відповідальності за вчинені злочини.

Разом із тим Шахов проанонсував утворення депутатської групи “Наш край” у Верховній  Раді. Втім, чи йтиме політсила на президентські вибори, не обіцяє.

– Однозначно йтимемо на парламентські, бо і зараз є представник у Верховній Раді. Лідери всіх областей щодо президентських наразі не вирішили. У нас на сьогодні немає одного лідера, є 24 очільника обласних осередків. Такі важливі рішення будемо ухвалювати лише колегіально. Головне, щоб була підтримка населення. Я вже побував і на Львівщині, і на Хмельниччині, і у Вінниці. Люди всі однакові, і проблеми всі однакові, попри мову спілкування. Всі хочуть миру в країні, а ми добре знаємо, що всі війни починаються і закінчуються у владних кабінетах. Я сам із Стаханова, який нині окупований, досі приписаний у своїй квартирі і не збираюся змінювати місце прописки. Бо я пообіцяв собі, що повернуся в рідний дім. Переконаний, що лише перезавантаження змінить ситуацію.

Висловив думку народний депутат і щодо майбутньої виборчої системи. Зазначив, що голосував за відкриті списки. Однак вважає, що виборці мають знати людину, яку делегують у вищий законодавчий орган в обличчя. Тож є прихильником мажоритарної системи.

– Шахова на Луганщині знають всі, і не тільки на Луганщині. Я відповідаю перед людьми, всі знають, де знайти мої приймальні, як зі мною зв’язатися. Для прикладу, саме від людей я дізнався про проблему відключення газо- та електропостачання в будинках жителів та державних установах: закладах освіти та медицини. Зараз вже на реєстрації відповідний законопроект про заборону відключення газу та електрики, ініціативу вже підтримали два комітети. Хотілося б швидшої реакції, але, на жаль, є тривалі законотворчі процедури, – говорить нардеп.

Керівник обласної організації “Наш край” Анатолій Нужний зазначив, що приїзд народного депутата дуже важливий для Черкащини. Адже люди мають знати, що представники політсили є у Верховній Раді та готові допомагати жителям області. Також висловив сподівання, що співпраця керівництва “Азоту”  та ініціативної групи “Нашого краю” в Парламенті, і нардепа Сергія Шахова зокрема, принесе позитивні результати.

Анатолій Нужний повідомив, що в Черкасах розпочала роботу приймальня народного депутата, яка розташована за адресою: вулиця Святотроїцька, 94. Саме сюди черкащани можуть звертатися за допомогою, яку надаватимуть кваліфіковані юристи.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама