Депутати визначились із місцем для корабля

01.11.2017, 14:08

Черкаська міська рада підтримала петицію черкащан, у якій ішлося про перенесення атракціону у вигляді корабля зі скверу ім. Б. Хмельницького.

За пропозицією депутата міськради Андрія Кучі, його розташують у парку Хіміків.

За це проголосували 22 депутати.

Варто зазначити, що у петиції люди вимагали перенести її у дитяче містечко “Казка”. Проте в цій частині петицію вирішили не підтримувати.

Як писав “ІнфоМІСТ”, під час замовлення “корабля” атракціон хотіли встановити у сквері ім. Б. Хмельницького. Проте місцеві активісти виступили проти цього. На їхню думку, атракціон зруйнує концепцію “тихого” скверу.

Зрештою активісти вийшли з ініціативою встановити корабель в іншому місці – у дитячому парку “Казка”. Для цього, зокрема, зареєстрували петицію, яку в короткі строки підтримали необхідні 250 осіб. Однак у мерії запропонували депутатам відмовити активістам у їхньому проханні про зміну локації. Саме з таким формулюванням уже зареєстровано проект рішення ЧМР.

Через резонанс у ЗМІ та соцмережах міський голова Анатолій Бондаренко ініціював громадські обговорення щодо визначення місця. Як вони відбувалися – читайте ТУТ.

0 коментарів

Залишити відповідь