Депутати ухвалили запровадження “багатостраждального” Prozorro

13.05.2016, 12:01

Депутати міськради ухвалили проект рішення щодо впровадження системи електронних закупівель Prozorro.

Це рішення без обговорення підтримали 34 народних обранця.

Нагадаємо, 5 травня на сесії міськради після кількагодинного обговорення депутати так і не змогли проголосувати за впровадження системи електронних закупівель ProZorro. У результаті суперечок це питання не розглянули взагалі та закрили засідання.

У кінці березня депутати вже голосували за проект рішення щодо запровадження системи електронних закупівель. Однак тоді достатньої кількості голосів не назбиралось – голосування провалили через замалу кількість депутатів у залі. Владна верхівка заявила про важливість доопрацювання проекту рішення, написаного депутатом від “Самопомочі” Олексієм Романовим.

Однак 10 травня представники громадськості і депутатського корпусу на вранішній нараді дійшли порозуміння щодо системи електронних закупівель ProZorro. Із двох проектів депутата від “Самопомічі” Олексія Романова та департаменту економіки та розвитку напрацювали спільні пропозиції. Компроміс полягав у встановленні допорогової суми на закупівлю товарів та послуг, яка починатиметься із 30 тис. грн, роботи – 100 тис. грн.

0 коментарів

Залишити відповідь