Депутати “призупинили” власне рішення про допорогові закупівлі через систему “Прозорро”

17.11.2016, 13:19

прозБільшістю голосів депутати міської ради ухвалили зміни до свого ж рішення щодо здійснення електронних закупівель в Черкасах.

Згідно ухваленого депутатами рішення у травні цього року була встановлена допорогова сума на закупівлю товарів та послуг, починаючи із 30 тис. грн, роботи – 100 тис. грн. Сьогоднішнім рішенням депутати фактично скасували поперній документ до квітня 2017 року.

За відповідний проект проголосували 25 депутатів.

15128573_1902502729978589_1595570548_n

– Я сміливо можу сказати, що це були корупційні схеми одного з членів комісії, які сьогодні викрились. Ми привели цей проект рішення у відповідність до чинного законодавства, а не скасували його. Одразу після підписання міським головою – проект рішення вступить в дію. “Прозорро” працює в рамках порогових, його ніхто не відміняв. За пропозицією укропівця Руслана Зорі, рішення діятиме до квітня 2017, аби мати змогу порівняти економічні показники, – прокоментував секретар міської ради Олександр Радуцький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ця комісія, повірте, працювала! (блог Вікторії Феофілової)

Активістка Вікторія Феофілова у свою чергу таке рішення депутатів засуджує, називаючи події на сесії маніпуляцією:
“1. Депутати Черкаської міської ради зупинили рішення про застосування Прозорро (начебто до 1 квітня, подивимося в офіційних документах). Хоча це питання взагалі не мали розглядати сьогодні.
2. Це означає, що всі закупівлі до 200 тис. для товарів і 1,5 млн для робіт тепер будуть здійснюватись у ручному режимі (департаменти укладатимуть прямі договори з підрядниками).
3. Комісію по контролю за закупівлями Бондаренко ліквідував, бо ображений на те, що Людмила Бордунос заробляє юридичними консультаціями.
4. Очевидно, має настати процвітання міста Черкаси – гордості нашої країни”, – пише активістка у “Фейсбуці”.

Нагадаємо, Бондаренко сказав, що “образився” на комісію, яка контролює закупівлі міськради. За словами секретаря міськради Олександра Радуцького, член комісії Людмила Бордунос чинила дії, які можна кваліфікувати як конфлікт інтересів.

0 коментарів

Залишити відповідь