Депутати облради ухвалили зміни до бюджету

12.10.2016, 11:22

Черкаська обласна рада ухвалила рішення про внесення змін до обласного бюджету 2016 року.

Проект рішення підтримали 58 депутатів, 7 проголосували проти, двоє не взяли участь у голосуванні.

Згідно проекту рішення, півтора мільйона гривень спрямують на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 3 млн 600 тис. грн – на виконання обласної комплексної програми “Турбота”.

Також депутати спрямували кошти установам соціального захисту, зокрема Будищанському та Звенигородському будинкам-інтернатам для інвалідів та престарілих, а також 1 млн 500 тис. грн на поточні видатки в установах соціального захисту. Крім того, обранці спрямували кошти на забезпечення натуральних добових норм харчування в інтернатних установах, будинках-інтернатах для малолітніх інвалідів та літніх людей.

14647273_1109247119182582_34914420_o

Майже 3 млн передбачається на забезпечення підготовки спортсменів вищих категорій школами вищої спортивної майстерності. Отримають премії черкаські олімпійці і паралімпійці, а також буде придбано квартиру тренеру призера Олімпійських ігор-2016 Сергія Куліша. Самому Кулішу придбають гвинтівку, “Школі вищої спортивної майстерності” закуплять патрони та електронні мішені.

Додаткові кошти отримають також заклади охорони здоров’я: Черкаський обласний онкологічний диспансер, майже 2 млн грн спрямували на поточні видатки лікарень, диспансерів, госпіталів Черкащини. Передбачили матеріальний ресурс для запасу медикаментів. Згідно з проектом змін до бюджету, 1 млн 800 тис. грн передадуть для забезпечення діяльності обласного перинатального центру та придбання програмного забезпечення для обласних діагностичного та перинатального центрів. Низка пунктів проекту рішення стосуються утримання та ремонтів закладів соцзахисту, освіти та охорони здоров’я всієї області.

Ухвалення рішення про зміни до бюджету супроводжувалось дискусіями, зокрема щодо допомоги СБУ.

За словами заступника голови ОДА Сергія Овчаренка, кошти, спрямовані на підтримку СБУ, підуть на купівлю відеокамер.

– Рівень терористичної загрози в державі досягає сьомого рівня, триває антитерористична операція на сході України. Ми маємо підтримувати службу безпеки. Вона, до речі, працює напрочуд плідно. Використання цих коштів піде на придбання відеокамер, які будуть допомагати і Національній поліції. Це обладнання, яке працює для нас для всіх. Для депутатів і простих громадян, – пояснив з трибуни Овчаренко.

0 коментарів

Залишити відповідь