Депутати не змогли подолати вето мера, але Радуцький каже, що спокою Бондаренку не дасть

10.11.2017, 14:40

Черкаська міська рада не змогла подолати вето міського голови. Раніше Анатолій Бондаренко ветував 13 рішень, ухвалених депутатами на минулому засіданні.

Для подолання вето потрібно 28 голосів депутатів.

Першим депутати розглянули проект рішення про відставку виконавчого комітету. Його підтримали в залі лише 13 депутатів.

Ще перед початком голосування голова фракції “Свобода” Ярослав Нищик заявив, що свободівці не братимуть участь у голосуванні.

– Фракція “Свобода” у такій ситуації не бачить необхідності розглядати ці питання, оскільки зрозуміло, що ми тільки витратимо час, – зазначив Нищик.

Натомість секретар міськради Олександр Радуцький “заспокоїв” депутатів, які голосували за вказані рішення на попередньому засіданні.

– Попри те, що ми не наберемо сьогодні 28 голосів, на сьогодні в раді є всі ці самі 13 проектів рішення, які ті ж самі депутати ще раз зареєстрували. На наступне пленарне засідання знову будемо їх голосувати. Впевнений, що ми будемо голосувати їх до того часу, поки міський голова перестане зупиняти їхню дію. Що б не казали за Одарича, за 9 років свого мерства він видав лише 8 розпоряджень про зупинення рішень міської ради. А в нас за одну сесію – 13, – сказав Радуцький.

0 коментарів

Залишити відповідь