Депутата обласної ради позбавили повноважень

27.06.2018, 12:56

Депутата обласної ради від фракції “Свобода” Віталія Чміля позбавили депутатських повноважень згідно заяви.

За таке рішення проголосували 49 народних обранців, інформує кореспондент сайту “ІнфоМІСТ”.

Натомість депутатом імовірно має стати Ірина Онищенко.

Згідно з даними сайту ЦВК, Онищенко 32 роки. Вона працює комплектувальником на підприємстві “Ореста”. Член ВО “Свобода”. Родом із села Гладківщина Золотоніського району.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, 8 лютого ввечері Віталія Чміля затримала канівська поліція за нетверезе кермування.

На нього складені протоколи за ст. 126 (Керування транспортними засобами особами, які не мають права керування або водіями, які не мають при собі чи не пред’явили для перевірки відповідних документів), ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), ст. 185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця).

Сам Чміль заявляв працівникам поліції, що він є депутатом облради, та відмовився проходити освідчення на стан алкогольного сп’яніння. Відповідне відео було опубліковане в мережі youtube.

Нині справу розглядає суд.

Згодом у ВО “Свобода” заявили, що інцидент вивчають, а рішення щодо подальшого членства у партії і депутатства Чміля має ухвалити партійний суд.

0 коментарів

Залишити відповідь