Депутат вчасно не задекларував «люксове» авто: суд пробачив

12.01.2018, 16:06

На депутата Черкаської міської ради Юрія Тренкіна був складений протокол про адмінпорушення, оскільки він у десятиденний термін не повідомив про придбання  «АUDI А6». 21 листопада Придніпровський райсуд закрив провадження по справі, а в грудні Апеляційний суд області залишив в силі рішення суду першої інстанції. 

Як зазначається в тексті судової ухвали, при тому, що граничний термін подачі декларації – 4 лютого, депутат повідомив про зміни в майновому стані лише 26 травня. Тоді ним була подана форма змін, в якій вказано придбання автівки 2014-го року випуску вартістю в 911,3 тисячі гривень.

Таким чином народний обранець вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за що передбачене ч.2 ст.172-6 КУпАП.

21 листопада Придніпровський райсуд закрив провадження по справі про адміністративне правопорушення через закінченню строків передбачених ст.38 КпАП України.

Черкаська місцева прокуратура звернулася до Апеляційного суду, щоб оскаржити постанову суду першої інстанції. 28 грудня суддя І. Соломка відмовила в задоволенні скарги.

– Моя родина купила автомобіль. Я зареєстрував на себе, щоб не турбувати матір, і протягом 10 днів не задекларував. Юрист не сказав мені, що протягом 10 днів я маю вказати зміни в декларації. Я вважав, що, як завжди, коли буду звітувати за 2017, тоді й покажу придбаний автомобіль. У суді я пояснив ситуацію, і суд був на моєму боці, – прокоментував Юрій Тренкін журналісту “Інфомосту”.

0 коментарів

Залишити відповідь