Депутат і працівник КП долучились до зриву відкликання депутатів, – Романов

28.03.2017, 12:26

П’ятеро осіб кілька разів зареєструвалися на слуханнях щодо відкликання депутатів, обраних від “Самопомочі”, Романа Шевченка та Олександра Дишлюка. Нині по цьому факту вже подано заяву до правоохоронних органів.

Про це на прес-конференції повідомив депутат міськради від “Самопомочі” Олексій Романов.

За його словами, після дослідження реєстраційних листів уже після заходу стало відомо, що кілька разів вдалося зареєструватися Іванові Великохатьку, Тарасу Кібало, Дмитру Гусєву (йому вдалося зареєструватися аж три рази), юристу комунального підприємства “Черкаситеплокомуненерго” Миколі Бунякіну та депутату міськради Віталію Косяку.

Романов заявив, що на початку народних зборів організатори звернулися до осіб, що зареєструвалися кілька разів, аби ті покинули залу і не порушували закон. Проте вони не відреагували.

– Під час реєстрації ці люди звинувачували реєстраторів у незаконних діях, апелювали до людей, які стояли в черзі, що якщо ви не прописані на окрузі депутата, якого відкликали, то їх не зареєструють. Тобто на меті в людей, які представляють більшість, було захистити цю касту недоторканних своїх колег і зірвати засідання, – переконаний депутат.

Він зазначив, що на сьогодні, окрім заяви про злочин, правоохоронцям передано також оригінали реєстраційних листів.

Олексій Романов повідомив, що оскільки під час засідання було допущено порушення закону, будуть ініційовані нові збори щодо відкликання депутатів.

– Продовжити процедуру відкликання є неможливим. Тобто цілеспрямовано наші опоненти зірвали ці збори. По процедурі відкликання Дишлюка було набрано 318 голосів. Але були питання, за які проголосували 302 людей – тобто мінімальна кількість, – зазначив Романов. – Вони розраховували, що ми подамо документи у ТВК, і потім подати до суду. Так процес затягнувся б на півроку-рік.

Він додав, що нові збори буде оголошено через тиждень-два.

Натомість черкаський активіст, автор програми “MapaMagic” Віктор Євпак зазначив, що організатори врахують недоліки, аби технічно вдосконалити реєстрацію і не допустити попередніх помилок.

– Вдалося побороти найбільшу проблему – апатію. Люди встали і прийшли. Не помиляється той, хто нічого не робить. Зараз просто потрібно все вдосконалити і провести ще раз. Вважаю, що це є перемога, – сказав Євпак.

0 коментарів

Залишити відповідь