Депутат-комунальник обзавівся розкішним “Лексусом”

03.05.2017, 8:38

Депутат Черкаської міської ради від партії ВО «Батьківщина» Олексій Мельник, що вже більше року працює заступником директора комунального підприємства «Дирекція парків», став власником люксової автівки.

Про це повідомляється на сайті НАЗК.

Згідно з інформацією, розміщеною на порталі, Мельник придбав автівку Lexus RX350 2011 року випуску за 390 тис. 200грн, що орієнтовно становить 15 тис. доларів. США.

Згідно з сайтом Авторіа, середня вартість такого автомобіля становить 32 тис. доларів США.

Згідно з тією ж інформацією, депутат продав свою стару автівку – кросовер Hyundai ix35, 2012 року випуску, за 356 тис 581 грн, при “ринковій” вартості орієнтовно 500 тис. грн.

Зазначимо, що Lexus RX350 в декларації Мельника вказаний двічі. Сам депутат в коментарі “Інфоміст” повідомив, що це помилка при заповненні документа.

Окрім автівки, в минулому році депутат задекларував річний дохід у розмірі 40 тис. грн та 15 тис. доларів готівки. В 2014 році Мельником було задекларовано 10 тис. грн доходу.

4 коментарів

Залишити відповідь

  • Предлагаю вот таким депутатам проводить “мастер-классы” на тему:” Как со своей з/п за пару лет купить элитное авто”. Думаю, слушателей наберётся пол-Черкасс! “Виртуозы”!

  • Ему наверное откатило от туалета в парке химиков) он у них за такие деньки с итальянской сантехникой должен быть)

    • Я как сказала своей подруге из Германии, что у нас за миллион туалеты строят, она была в шоке! Спрашивала, они что, “начинили” туалет сантехникой из Межигорья? Вот где прокуратуре – непочатый край работы!

      • Прокуратурі? Та там ще “похлєщє”…Ви подивіться,де вони живуть( прокурори) ,й на яких автівках їздять. Це ж саме стосується й мінтяр ( керівний склад).