День Незалежності на Черкащині: в Умані дітей привалила сцена, а в Черкасах покарали депутата

27.08.2017, 22:44

“ІнфоМІСТ” підбиває інформаційні підсумки тижня.

Привалило дітей. Під час святкового концерту з нагоди Дня Незалежності на центральній площі міста Умань на дітей, які були біля сцени, впало сценічне обладнання. Як виявилось, травми в дітей – не серйозні.

У цей же день в Умані було встановлено новий рекорд – цього разу ткацький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖДрам-енд-бейс, дитячі танці та бодіарт, – у Черкасах особливо святкували незалежність (фоторепортаж)

Концерт з конфузом. Натомість концерт Молодь.ua, що відбувся у День Незалежності в Черкасах на площі ТРЦ Хрещатик-Сіті, закінчився викликом до Патрульної поліції міста Черкаси. Підставою для цього стала гучна музика під час виступу Dj Tapolsky, що мав закінчитись о 22:00, а затягнувся до 23:15.

Встановлення нової стели. На транспортному кільці вулиць Смілянська та 30-річчя Перемоги засяяв велетенський тризуб. Його встановили коштом спонсорів після демонтування радянської символіки. Загальна висота патріотичної стели становить 11 метрів. Сам герб сягає 8,2 метрів висотою та 6 метрів шириною, вага – 5 тонн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Бондаренка є ідея, як дооформити кільце на в’їзді Черкас

Освітня ліквідація. Протягом літа відбулися зміни у мережі навчальних закладів області – ліквідовано три школи у Кам’янському, Уманському районах та в місті Черкаси.

“Хвороби” у чиновників. Троє осіб із керівного складу міського департаменту житлово-комунального комплексу – на лікарняному. Це обурило міського голову Черкас Анатолія Бондаренка.

Крім того, не задовільнило мера у прибирання на зупинках Черкас. Мер пригрозив чиновникам доганами, а вже ввечері “виписав” одну з таких.

Стрілянина в Черкасах. 20 серпня близько 17:30 по вулиці Сумгаїтській у Черкасах сталася стрілянина.

ДТП за участі екс-проректора вишу. 74-річній Валентині Артюх, що 12 липня спричинила смертельне ДТП в центрі міста, досі не оголошено про підозру.

По справедливість у суд. Відсторонений чиновник судиться з мером через догану. Відсторонений директор департаменту ЖКК Олександр Яценко судиться із міським головою Анатолієм Бондаренком. Чиновник вимагає визнати незаконним та скасувати притягнення його до дисциплінарної відповідальності в квітні цього року.

0 коментарів

Залишити відповідь