Де будуть розташовані виборчі дільниці?

03.08.2015, 11:42

 

Де утворювати виборчі дільниці – вирішуватиме робоча група. Перший заступник міського голови Тарас Хвиль підписав відповідне доручення. 

Про це повідомив під час прес-конференції секретар міської ради Олександр Радуцький. За його словами, зміни в межах дільниць дійсно необхідно зробити. До 20 серпня результати робочої групи мають бути подані до ЦВК.

Читайте також: Черкаська «Батьківщина»: надія на Савченко і конспіратор Бондаренко

На території Черкас знаходиться 1520 житлових будинків, де немає жодного виборця: у Придніпровському районі – 466, соснівському – 1054 будинка.

Можливі причини такого становища:

  • виборці вже виписалися з будинку;
  • виборці ще не зареєструвалися в будинку;
  • новозбудований будинок без мешканців тощо.

Останнім часом спостерігається така тенденція, що люди починають масово виписуватися з місць постійного проживання та поселятися у гуртожитках. Так, у гуртожитку по вулиці Чигиринській, 48, ще недавно проживало 500 мешканців, а сьогодні їх кількість різко зросла до 700. Непоодинокі випадки, коли в одній кімнаті гуртожитку зареєстровано по 20-30 осіб.

Межі одномандатних округів мають бути нерозривними. 5 тисяч виборців проживають за межами округів.

– Наприклад, будинок на Толстого, 25, там проживає 369 виборців. Будинок належать до 22 округу, там мешканці голосують, а живуть вони на 23 окрузі. А є дільниці, де немає виборців взагалі, – говорить Олександр Радуцький.

– Люди досі не знають, де їм треба голосувати. Хтось живе на Митниці, а голосує в центрі. Треба нарешті наводити порядки. Зауважу, що на засіданнях групи будуть присутні представники Придніпропровського і Соснівського реєстраційних відділів, бо саме там найбільше проблем.

1 коментарів

Залишити відповідь