Давайте перестанемо мірятися підтримкою

Півтисячі голосів зібрала наша петиція про повернення PROZORRO за 3 дні. Потрібні 250 ми набрали лише за 8 годин! Сьогодні, на жаль, збір голосів зупинено :(. Переконана, що якби петиція провисіла всі 30, то ми б зібрали ще кілька тисяч.

pidpys

 

Що це означає?

Це означає, що в Черкасах досить багато розумних людей, які підтримують нашу тезу: бюджетні кошти максимально мають витрачатися через PROZORRO! Тому, дорогі представники влади, ваше твердження, що цю тему “розкачує” купка маргіналів та грантоїдів не витримує критики.

Нам часто закидають тезу: “Як ви можете говорити від імені громади, якщо вас ніхто не обирав, а за нас голосували люди?” Так от, вам для порівняння кількість голосів, які віддали черкащани за обраних депутатів.

Думаю, тепер ми можемо говорити про те, що ідея застосування PROZORRO має не меншу підтримку, ніж більшість депутатів ЧМР. Нагадаю також, що для відкликання депутата потрібно зібрати підписів стільки, скільки за нього проголосувало +1 😉

deput

Отож давайте перестанемо мірятися підтримкою, а почнемо говорити про благо для всього міста! А благо – це не тільки швидкість освоєння коштів, але і ефективність та чесність. Вірю, що тиждень пройде в конструктивних переговорах!

Вікторія Феофілова, активіст ГО “Молода Черкащина”

Джерело: Фейсбук

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь