Чиновника, що попався на хабарі, відсторонили від посади та відправили під домашній арешт

16.08.2017, 13:00

5 серпня Печерський столичний суд обрав запобіжний захід для затриманого начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міської ради Валентина Дяченка. Про це свідчить ухвала суду.

У своєму клопотанні слідчий Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України просив обрати для чиновника запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, проте суддя, розглянувши надані йому матеріали, зупинився на більш м’якій формі – цілодобовому домашньому арешті терміном у два місяці. Крім того, суд наклав на чиновника низку зобов’язань, зокрема, здати документи для виїзду закордон.

Як випливає з оприлюдненої ухвали, затриманий посадовець вимагав від одного із суб’єктів господарської діяльності, а саме ТОВ «Черкассільбуд» неправомірну вигоду у розмірі 1,5 тис. доларів США, у разі отримання якої обіцяв недопущення додаткових перевірок об’єктів будівництва, зданих в експлуатацію.

Заявлену суму посадовець «контрольовано» отримав біля одного з фітнес-клубів міста 4 серпня, після чого і був затриманий столичними правоохоронцями.

Також, іншою ухвалою того ж суду Валентин Дяченко був відсторонений від займаної посади.

0 коментарів

Залишити відповідь