Чи може набути особа статус безробітного, керуючи громадською організацією?

13.07.2018, 21:26

Черкаський обласний центр зайнятості відповідає на актуальні питання користувачів послуг. Чи може набути особа статус безробітного, керуючи громадською організацією?

Згідно ст. 4 п. 1 Закону України «Про зайнятість населення», належать до зайнятого населення особи, які працюють за наймом на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, особи, які забезпечують себе роботою самостійно (у тому числі члени особистих селянських господарств), проходять військову чи альтернативну (невійськову) службу, на законних підставах працюють за кордоном та які мають доходи від такої зайнятості, а також особи, що навчаються за денною формою у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах та поєднують навчання з роботою.

Як інформує юридичний відділ Черкаського ОЦЗ, при наданні особою документів, що підтверджують факт відсутності отримання винагороди за керівництво громадською організацією, дає можливість віднести особу до не зайнятого населення та має право бути зареєстрованою безробітною.

0 коментарів

Залишити відповідь