Чорнобаївський хлібороб назбиткував своєму підприємству на 35 тис. грн

30.07.2015, 11:02

1396015185-4675

На Катеринопільщині працівник однієї з агрофірм, скориставшись власним службовим становищем, вкрав 5 тонн зерна сої. Про цей випадок виданню “ІнфоМІСТ” повідомили у секторі зв’язків з громадскістю обласного УМВС.

При спілкуванні з міліціонерами охоронці товариства розповіли, що проглянувши базу даних руху вантажівок, що перевозили зерно, визначили відхилення руху по маршруту однієї із них. Поспілкувавшись з водієм даної вантажівки, правоохоронці з’ясували, що він перевозив зерно за вказівками свого керівника. Під впливом доказової бази 50-річний працівник товариства зізнався у скоєному й розповів, що скористався власним службовим становищем й наказав водію перевезти зерно у визначене ним місце, після чого його продав.

За даним фактом Катеринопільським районним відділом міліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу або громадських робіт, або виправних робіт, або арешту на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.

0 коментарів

Залишити відповідь