Чому в губернатора Ткаченка найбільше обіцянок?

16.07.2015, 13:08

Безымянный

Губернатора Черкащини у порівнянні з іншими керівниками областей вважають старожилом, бо на посаді голови ОДА він більше року, – говорить голова громадської організації “Слово і Діло” Євген Заїка. – Тож логічно, що за кількістю обіцянок за цей період Ткаченко на першому місці. Проте за якістю виконання – на другому. Черкащанина на 2% випередив харківський колега Ігор Райнін.

Підхід до складання рейтингів об’єктивний, запевняє Євген Заїка:

-Ми моніторимо обіцянки губернаторів в першу чергу у електронних ЗМІ, на офіційних сторінках адміністрації, публічні заяви, моніторимо різні телепрограми, соцмережі. Хоча Ткаченко у соцмережах не надто обіцяє, на відміну від міського голови Черкас Одарича, – розповів голова громадської організації “Слово і Діло”.

– А вже виконання перевіряємо на профільних сайтах органів державної влади, міністерств. Знову ж таки, моніторимо звернення, офіційні коментарі, в тому числі по телефону, надсилаємо офіційні запити. Окрім того, зверніть увагу, ми завжди вказуємо посилання на джерело, з якого дізналися про обіцянку чи виконання, – говорить Євген Заїка.

0 коментарів

Залишити відповідь