Реклама

molli

Черкаси задимлює столичним смогом?

61767304
Фото з мережі

Від ранку Черкаси затягнуло легким туманом, що пахне горілим. Містяни забили на сполох: “Чи не з Києва тягне?”. Задимлення спостерігаються також на Канівщині та Городищині. Про виданню “ІнфоМІСТ” повідомив речник обласного управління ДСНС Костянтин Проценко.

За його інформацією, пожеж у екосистемах довкола Черкас нині не має. А задимленість міста, ймовірно, дійсно через пожежі торфовищ у Київській області.

– Нинішня спекотна погода супроводжується пониженим атмосферним тиском. Тому важчі часточки, які містяться у димі, прибиває до землі. Очевидно, дим від пожеж у Київській області йде вниз вздовж русла Дніпра. Плюс до всього ще й вітер спрямований у нашу сторону, – пояснює Костянтин Проценко.

У міській СЕС повідомили, що вже отримували скарги на туман із запахом диму із району Митниці.

– Нині туди виїхала бригада наших фахівців, щоб зробити необхідні заміри, – говорить т.в.о. головного державного санітарного лікаря м. Черкаси Ольга Савенко.

Нагадаємо, столицю сьогодні затягнуло густим туманом. Поблизу Броварів горить 5 га лісу. Його тушать одразу три підрозділи із Києва, Броварів та Борисполя. Серед версій рятувальників – підпал. Столичні лікарі радять без потреби не виходити на двір, вдягати вологі марлеві пов’язки, не відчиняти вдома вікна. У Києві чекають на обіцяний синоптиками вечірній дощ, а доти міська влада організовує полив вулиць. Крім того, там сьогодні скоротили робочий день, а завтра не пацюватимуть садочки та школи, повідомляють в ТСН.

6
Коментарі

avatar
5 Теми коментарів
1 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
тетянаВікторіяУнуннилийinfomistВуйко Нещодавні автори
тетяна
тетяна

виправте,будь ласка помилку:”пацюватимуть”садочки.Пожар +наши виброси в Черкасах,це все, чим дихають постійно наши легені

Вікторія
Вікторія

Заміри міській санстанції потрібно робити по всьому місту, а не тільки на Митниці. В районі вул. СЄДОВА, Громова також дим, немає чим дихати!!!

Унуннилий
Унуннилий

Вже Сміла і прилягаючі села в диму, а спеціалісти все ще “роблять виміри”. Сподіваємося, що дощ таки піде.

Вуйко
Вуйко

Цитую: “із ройону Митниці”. Виправте, будь-ласка помилку: “рАйону”. Також можна було б ввести функцію виділення читачами помилок та повідомлення про це редакторів (як на інших сайтах – Ctrl+Shift).

Таки да
Таки да

И наверное никто не поджигал? Не специально ли эти поджоги делают?

Реклама

Реклама