Реклама

molli

Черкаси заборгували перевізникам майже 3 млн за пільговиків

lgoti

Таку цифру на селекторній нараді озвучив міський голова Сергій Одарич. За його словами, у Мінфіні йому не змогли дати чіткої відповіді на запитання, коли гроші перерахують у черкаську міську скарбницю.

– Зараз ми маємо значне недофінсування у сфері пасажирських перевезень, зокрема, що стосується відшкодування пільгових перевезень. Цього року ми отримали приблизно на 2 млн грн менше, ніж минулого, – говорить міський голова.

Посприяти у вирішенні цієї проблеми Сергій Одарич попросив у очільника області. А ще, по можливості, виділити із обласного бюджету кошти, щоб покрити заборгованість за пільгові перевезення.

Сам же обласний очільник говорить, що знає про чимало випадків, коли перевізники відмовляються возити пільгові категорії населення. Зокрема, АТОвців.

Ще одним пунктом у переліку проблем із пільговими перевезеннями – є непристосованість автобусів під різні групи населення. Так, на всю область маршруток, пристосованих під потреби людей з інвалідністю, всього 60. Половина із них – міські, інша – приміські.

Максимально скоротити перелік проблем у профільному управлінні ОДА мають протягом цього тижня. Таке розпорядження Юрій Ткаченко дав його начальнику Юрію Панченко.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама