Черкаським школярам в Оршанці вручили відзнаки “Відмінник захисту Вітчизни” (фото)

15.05.2018, 11:29

Сьогодні в навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота черкаським учням вручають відзнаки “Відмінник захисту Вітчизни”.

Урочистості відбуваються на плацу навчального закладу. 70 юнакам та дівчатам із різних шкіл нашої області вручають відзнаки за високі досягнення у дисципліні “Захист Вітчизни”.

Цю відзнаку кілька років тому започаткували за ініціативи голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

–  Мені приємно бути на цьому плацу разом із нашими воїнами, з прикордонниками та вами. Ви – нове покоління українців, ви на власні очі бачили мужність, вам є з кого брати приклад, – говорить Ткаченко. – У 2014 році з цього плацу вирушили на захист кордонів нашої держави легендарні прикордонники на чолі з Момотом. На жаль, не всі повернулися додому. Вічна пам’ять усім воїнам, які полягли в боях. Ви зараз отримаєте відзнаки “Відмінник захисту Вітчизни” як кращі з кращих. Ваше завдання берегти нашу історію, пам’ять про борців за волю Украіни. Будьте гідними українцями!

Відзнаки отримали 300 учнів з області за три роки.

– Сьогодні з рук українських воїнів учні отримали український прапор. Я звернувся до них із проханням берегти Україну. До 2014 року цей предмет не був таким актуальним. Зараз ми створили всі необхідні умови: інтерактивні тири, необхідні матеріали та обладнання. Далі будуть табори та вишколи від українських захисників, – додав Ткаченко.

0 коментарів

Залишити відповідь