Черкаським чиновникам і депутатам хочуть заборонити відвідувати шкільні лінійки

13.09.2017, 8:00
Фото: Дивись.інфо

На сайті Черкаської міськради з’явилася петиція, у якій пропонують заборонити депутатам, міському голові та чиновникам відвідувати шкільні “лінійки”.

Петицію зареєструвала жителька Черкас Анна Арінархова.

“Шкільна лінійка – пережиток комуністичних часів. Найгірше те, що можновладці використовують їх як платформу для власного піару. Діти мають стояти, вишикувавшись немов солдати (!!!!) і слухати привітання від мерів, депутатів тощо. Тож прошу заборонити посадовцям відвідувати лінійки чи передавати прочитати промову від їх імені. Виняток – якщо вони приводять до школи власну дитину/онука. Але і займіть місце, яке відведене іншим батькам”, – йдеться у петиції.

За кілька днів петиція набрала лише 35 голосів із необхідних 250.

У соцмережах на петицію вже встигли відреагувати самі депутати. Так, депутат-свободівець Антон Ведула поцікався в ініціаторів, як саме контролюватиметься заборона.

“Я особливо не люблю довгобалакаючих гостей лінійок, але на підставі чого заборонити? Хто контролюватиме? Якщо депутат прийшов на лінійку – хто його винесе за руки і ноги? Якщо директор школи таки дасть слово? Викликати поліцію? На жаль, немає жодного закону, який би заборонив депутатам виступати на лінійках, якщо їм там дають слово”, – зазначає обранець.

Натомість секретар міськради Олександр Радуцький обурився такій ініціативі.

“Депутат – це ворог школи? Мені шкода, що петиції перетвоюють на інструмент для досягнення особистих переконань. Я опікуюсь рідною школою вже 10 років. Це ціле покоління дітей, які пройшли через шкільні радощі та переживання. За цей час ми разом зробили в школі багато флешмобів та свят. Чому я маю відмовитися від привітань дітей на перше вересня!?” – дивується Радуцький.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Пане Радуцький, якби ж то було тільки “привітання дітей”! Воно не триває 15-20 хвилин, а 2-3 хвилини. Так треба ж сказати, що вами зроблено, яку допомогу до нового навчального року ви надали! А потім бажаючих виступити набирається на цілу годину, їх ніхто не слухає, а 6-річних першачків взагалі вже після лінійки можна забирати додому, бо вони втомилися від зайвих слів. Це, мабуть, і мала на увазі пані Анна.