Черкаський театр підсвітили (фото)

28.06.2018, 12:52

Обласний музично-драматичний театр засяяв. До Дня Конституції тут увімкнули LED-підсвітку. Діятиме вона щодня, каже заступник голови облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

Це не єдине сучасне рішення, яке використали при ремонті театру, додає посадовець. На меті – створити тут молодіжний арт-простір. Допоки ж у театрі завершують інші опоряджувальні ремонтні роботи. Вони тривають досить жваво. Щодня на об’єкті працює понад 50 ремонтників. Вже готові приміщення санвузлів, незабаром розпочнуть фарбувати третій та другий поверхи.

_DSC0407– LED-підсвітка буде прикрашати і внутрішні приміщення згодом. Працюючи над проектом реконструкції, ми мали на меті зробити його насамперед інноваційним. Щоб він був сучасним, цікавим для молоді. Крім того, хотіли зробити обласний театр своєрідним арт-простором, майданчиком для творчості, й не тільки театральної. І, певен, з цим завданням ми впоралися. Маємо на меті театр «здати», аби він уже наприкінці року приймав глядачів. Зараз жодних перепон для цього немає, – каже Овчаренко.

_DSC0389Область вже отримала останній 12-мільйонний транш з ДФРР на завершення остаточних ремонтних робіт. 10 % до суми спрямували з обласного бюджету за співфінансуванням.

0 коментарів

Залишити відповідь