Черкаський “Правий сектор” чистить свої лави

27.08.2015, 17:26

287980

З лав «Правого сектору» Черкащини виключені чотири активісти. Після внутрішнього розслідування київського центрального проводу було виявлено численні правопорушення, скоєні представниками черкаського осередку. Про це повідомила речник Національно визвольного руху Правий сектор в Черкаській області Наталія Вернидуб на сьогоднішній прес-конференції, пише “Прочерк“.

– З моменту внутрішнього розслідування, яке було почато в липні цього від роботи в організації були відсторонені члени «Правого сектору» Черкащини Андрій Черевань, Олександр Горовий, Леонід Зелененко та Валерій Холоденко. Після закінчення внутрішнього розслідування було виявлено наступні факти їх протиправної діяльності: факти вимагання даними особами грошей від підприємців та віджиму земель та врожаю. Причетність до розкрадання волонтерської допомоги, яку отримував Олександр Горовий, але не довозив її до місця призначення. Привласнення автотранспорту, а саме джипу Гранд, який був переданий для потреб фронту, але так і не переданий за призначенням і зараз використовується Холоденком для власних потреб і розваг, – повідомила Наталія Вернидуб.

Крім цього, за словами пані Наталії, були виявлені факти розкрадання майна організації – комп’ютерної техніки, страйкбольних автоматів, та самої організації, яку привласнив Андрій Черевань та використовував її для своїх порушень. За підсумками слідства ці особи виключені з лав “Правого сектору” та не мають права представлятися членами організації, а також представляти інтереси в будь-яких громадських радах при будь-яких органах влади.

– В разі, якщо вони будуть десь з’являтися та представлятися членами, НВР«Правий сектор» просить повідомляти обласному керівництву організації», – говорить Наталія Вернидуб.

Заступник голови НВР «Правий сектор» Черкащини Петро Кисельов, розповідає і про інше порушення одного з колишніх однодумців:

– Олександр Горовий затриманий за розкрадання та продаж зброї. «Правий сектор» вимагає розслідування в найкоротший термін та найсуворішого покарання. Адже, коли викрадається та продається зброя, якою має захищатись наша країна, ми не робимо виключення ні для колишніх членів організації, ні для теперішніх. У Правому секторі відбувається внутрішня чистка від нечистого на руку елементів та зрадників. Радимо таким діячам тікати.

Петро Кисельов наголошує, ГО «Правий сектор» Черкащини, яка була створена Череванем, не є легітимною і не має жодної юридичної сили.

Нині керувати Правим сектором Черкащини призначено Андрія Гоца, який родом з Закарпаття. На Черкащину відкомандирований виконувати «певні завдання організації»

0 коментарів

Залишити відповідь