Черкаський полковник, який зрадив країну, обіймає високу посаду в так званій ДНР

22.01.2017, 13:21
Вооруженный пророссийский активист стоит у захваченного здания обладминистрации в Луганске 3 мая 2014 года. В листовке, распространенной на этой неделе в мятежной Донецкой области, "полковник Игорь Стрелков" объявил себя главнокомандующим силами повстанцев и призвал российскую армию на помощь в борьбе с тем, что он называет угрозой, исходящей от "хунты" из Киева и от НАТО. REUTERS/Vasily Fedosenko
Фото – REUTERS

Прокуратура області спільно із СБУ викрила незаконну діяльність військовослужбовця з Черкащини, який перейшов на бік ворога в 2014 році, а нині обіймає високу посаду в терористичній організації.

Про це “Інфоміст” повідомили в прес-службі прокуратури області.

Згідно з повідомленням, чоловіку оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3  ККУ (створення терористичної групи чи терористичної організації).

«Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому слідчим відділом УСБУ в Черкаській області за фактом сприяння та участі черкащанина в діяльності терористичної організації «ДНР».

Встановлено, що зловмисник, перебуваючи на тимчасово окупованій території Донецької області та, будучи полковником Збройних Сил України, у 2014 році перейшов на бік ворога. На цей час чоловік обіймає високу посаду в «правоохоронних органах» терористичної організації «ДНР» чим сприяє її незаконній діяльності та бере в ній активну участь», – зазначається в повідомленні прокуратури.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває.

0 коментарів

Залишити відповідь