Черкаський поліцейський очолив патрульних Херсонщини

14.05.2018, 14:35

Сьогодні у Херсонській області представили нового керівника патрульної поліції. Ним став Костянтин Дронгаль, який був заступником начальника управління патрульної поліції в Черкаській області.

Новому колективу його представив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, інформують у прес-службі управління.

“Упродовж цього часу Константин зарекомендував себе як справжній професіонал та досвідчений керівник. Вважаю, що він достойно впорається із покладеними на нього обов’язками”, — наголосив перший заступник.

Новий начальник Управління подякував за підтримку та довіру й наголосив, що максимальну увагу приділятиме зв’язкам із громадою, адже це єдиний спосіб зробити роботу поліції найбільш відкритою та прозорою.

“Основне завдання поліції — це забезпечення громадського порядку, аби містяни почувалися в безпеці. Докладатиму всіх зусиль, щоб виправдати довіру громадян та підлеглих. Я не розгубив свій оптимізм та віру в реформу. Зміни в країні, і в поліції зокрема, тривають. Нам ще багато треба зробити, але цей шлях ми подолаємо та досягнемо поставлених цілей”, — зауважив новий керівник патрульної поліції Херсонської області.

0 коментарів

Залишити відповідь