Черкаський олімпієць отримає від міста півмільйона гривень

26.09.2017, 10:11

Срібному призеру Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Сергію Кулішу спрямують 500 тисяч гривень на придбання житла.

З такою пропозицією сьогодні під час засідання виконавчого комітету виступив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин.

– Колеги, ми вже більше року не можемо випрішити питання про придбання квартири черкаському спортсмену, олімпійцю Сергію Кулішу. Я пропоную зняти 500 тисяч гривень із бюджету розвитку, – сказав Волошин.

На питання, купувати квартиру для спортсмена, чи віддати йому гроші, директор департаменту відповів:

– Я пропоною, щоб спортсмен визначився сам. Тому краще дати нагороду грошима, – сказав Волошин.

За словами першого заступника міського голови Станіслава Овчаренка, можуть виникнути юридичні проблеми під час придбання житла, адже спортсмен не перебуває на квартирній черзі. Натомість фахівці зауважують, що в місті є програма забезпечення покращення житлово-комунальних умов для спортсменів.

Секретар міської ради Олександр Радуцький запропонував проголосувати за спрямування коштів у такому варіанті, який озвучив Ігор Волошин, а до засідання сесії міської ради вивчити це питання, розглянути на комісіях та внести відкорегований проект.

Нагадаємо, на минулорічних Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро черкасець Сергій Куліш виборов срібло у стрільбі з пневматичної гвинтівки.

ЧИТАЙТЕ: “На наших очах роздягали людей”, – Сергій Куліш розповів про закулісся олімпіади в Ріо (інтерв’ю)

 

0 коментарів

Залишити відповідь