Черкаський комунальник своєрідно пояснив власну поведінку (документ)

18.10.2017, 10:49

Кілька днів тому в Черкасах спалахнув конфлікт між директором міського департаменту ЖКК  Олександром Яценком і депутатом міської ради від “Самопомочі” Олексієм Романовим. Останній навіть заявив про погрози з боку Яценка і звернувся до поліції. Інцидент стався у мікрорайоні “Дахнівський”.

Суперечка виникла тоді, коли Романов разом із журналістами та представниками депкорпусу проводив інспекцію на березі Дніпра, де, за словами місцевих, ведеться будівництво.

– На сесії міської ради я озвучив інформацію від жителів Дахнівки, які стверджували, що на узбережжі Дніпра за всіма ознаками ведуться будівельні роботи. Міський голова Черкас дав доручення земельній комісії та управлінню інспектування виїхати на місце. Коли ми прибули туди разом із журналістами та представниками депкорпусу, то будівельної техніки не виявили, – повідомив Олексій Романов у коментарі «Антені».

Натомість на території помітили будівельне сміття.

– Воно, напевно, належить громаді міста. Там є оскол, залишки асфальту, бордюри, які були демонтовані під час будівництва доріг у Черкасах. Хаотично засипається узбережжя, напевно, з метою підготовки якогось майданчика для будівництва, – вважає Романов.

Йдеться про ділянку між базою Рибінспекції та розважальним комплексом «Робінзон». На кадастровій карті – це межа черкаського району та міста. Проте, за словами депутата, роботи ведуться на міській землі.

– Коли журналісти закінчили зйомку, до нас під’їхав автомобіль сріблястого кольору. На пасажирському сидінні був начальник департаменту ЖКК Олександр Яценко, який в образливій, агресивній формі погрожував мені фізичною розправою та сказав забиратися, – говорить депутат.

Через погрози він звернувся із заявою до поліції. Черкаський активіст Вадим Комаров на своїй сторінці у «Фейсбук» опублікував протокол допиту Яценка. Директор ЖКК стверджує, що ця ділянка – територія Черкаського району. На ній будуються “його друзі”, які мають усі необхідні дозволи.

“Так, 12.10.2017 близько 11:30 мені надали інформацію, що міський голова разом із Геннадієм Шевченком надали завдання Косяку та Романову зробити перевірку будівництва в Черкаському районі для зведення особистих рахунків зі мною“, – йдеться у протоколі.

Стосовно погроз депутату міськради Олексію Романову Яценко зазначив під час допиту таке:

“Приїхавши на місце, я побачив Романова і, знаючи його бісексуальні нахили, сказав йому, що якщо я його ще раз тут побачу, то вступлю з ним у статевий акт природньої для нього форми. І ще раз зауважив, що вони повинні працювати винятково на громаду міста, а не виконувати якісь особисті замовлення міського голови”.

Повний текст протоколу читайте нижче.

1 коментарів

Залишити відповідь