Черкаський хірург повезе свій “мирний” досвід у АТО (відео)

13.08.2015, 18:30
хирург
Скріншот із відео
Хірург з Черкас Олексій Бойко на рік йде служити у зону АТО. Оримавши повістку з військкомату, не вагався. Вважає, допомагати пораненим – його святий і конституційний обов’язок. Його історію розказалижурналісти “ЧСН“.
Удома його чекатимуть дружина та семирічний син, друзі, колеги, та, звісно, пацієнти.
 З дня на день він поїде з Черкас. А поки що, як і заведено, щоденно обходить своїх пацієнтів. Черкащанка Валентина Дмитрівна – кілька днів після складної операції. Каже, що без допомоги лікаря Бойка хтозна, чи вижила б. Жінка до всього незряча, тож довіряє серцю.
Олексій Бойко – спадковий хірург. Його батько очолював відділення, де пройшов інтернатуру та по сьогодні працює. Віктор Бойко передчасно пішов із життя вісім років тому. Олексій каже, що батько схвалив би його сьогоднішній вибір. Адже завжди вчив, попри усе, допомагати тим, кому потрібна допомога та ніколи не здаватися у боротьбі за здоров’я пацієнта.
 Безпосереднього досвіду лікування вогнепальних поранень Олексій не має. Втім, каже, з його «мирним» досвідом хірурга, адаптуватися до специфіки військової хірургії не складно. Має звання капітана медслужби, де саме працюватиме не знає – це військова таємниця.
Втім це ніяк не вплине на його рішення. Розповідає, з пам’яті ніяк не йде випадкове знайомство з офіцером, якому пощастило вийти живим з Іловайського котла.

0 коментарів

Залишити відповідь