“Черкаський Дніпро” зазнав першої поразки в сезоні

09.08.2015, 18:00

JPbRoiC7psY

Черкащани в Кіровограді поступилися місцевій “Зірці” з рахунком 2-0.

Про це повідомляють на офіційному сайті команди.

На початку сезону тренерському штабу та гравцям кіровоградської «Зірки» керівництво клубу поставило завдання – поборотися за путівку до Прем’єр-ліги. Невдачі на старті чемпіонату боляче вдарили по самолюбству підопічних Сергія Лавриненка, а відтак звітний поєдинок для господарів мав визначальний характер.

Перший небезпечний момент у грі виник на 8-ій хвилині, коли Борис Баранець наважився на дальній удар. М’яч, підступно зрикошетивши від захисника черкащан, мав усі шанси шмигнути в «дев’ятку», проте відмінна реакція Віталія Мирного врятувала від неприємностей приїжджу команду.

Із середини першого тайму поступово почала вимальовуватися ігрова перевага «Зірки». Правий фланг захисту «Черкаського Дніпра» перестав встигати за активними діями Артема Щедрого та Андрія Бацули. Борис Баранець ефектним ударом зі стандарту намагався закрутити смугасту кулю в дальній кут воріт гостей.

Перед перервою суперники обмінялися дальніми ударами – Олегові Кошці та Романові Лактіонову бракувало влучності.

Після відпочинку господарі двічі вміло скористалися помилками дніпрян під час розіграшу кутового. У першому випадку Артем Щедрий, увірвавшись у карний майданчик, результативно низом пробив у  ближній кут. А на 60-ій хвилині Григорій Баранець був першим на відскоку.

Лише наприкінці матчу активізувався напад дніпрян. В одній із атак, після навісу Ігоря Мединського, Руслан Качур головою пробив у руки голкіпера «Зірки».

Виїзна поразка 0:2 зупинила безпрограшну серію дніпрян, що розпочалася ще минулого сезону, на позначці 23-ох матчів.

Уже в наступному календарному матчі на черкащан чатує чергове випробування кандидатом на підвищення в класі – маріупольським «Іллічівцем».

Ігор Столовицький, головний тренер ФК «Черкаський Дніпро»:

Це заслужена перемога господарів поля. Адже «Зірка» контролювала хід поєдинку. Нашій команді потрібен час, щоб конкурувати з провідними клубами першої ліги. Будемо натхненно працювати над виправленням власних помилок.

“Зірка” – “Черкаський Дніпро” 2-0

Голи: А.Щедрий (49), Г.Баранець (60).

«Зірка»: П.Поштаренко, Я.Каваців, А.Мостовий, В.Лупашко, А.Щедрий, О.Допілка (Д.Фатєєв, 83), А.Бацула, Б.Баранець (І.Загальський, 89), Г.Баранець, М.Ковальов, Р.Локтіонов (О.Деребчинський, 88). Запасні: Р.Льопка, О.Збунь, О.Акименко, С.Керножицький. В.о.гол.тренера: С.Лавриненко.

«Черкаський Дніпро»: В.Мирний, В.Гонщик, О.Тарасенко, А.Бурлін, О.Давидов, О.Кошка, О.Сафонов (А.Скарлош, 64), Ю.Бушман (О.Синьогуб, 54), І.Мединський, Д.Скепський, О.Батальський (Р.Качур, 46). Запасні: О.Будюк, М.Лісовий, А.Сторчоус, В.Шопін. Тренер: І.Столовицький.

Попередження: Б.Баранець (66) – О.Батальський (43), О.Кошка (71).