“Черкаський Дніпро” перервав серію поразок

27.08.2017, 19:30

«Дніпряни» переривають серію поразок та здобувають важливу виїзну перемогу над «Рухом» з рахунком 1:0.

Про це інформує сайт черкаського футбольного клубу.

Значно активніше першу половину гри розпочали господарі. З перших секунду підопічні Володимира Мазяра поставили акцент зустрічі та пішли в активний наступ. Вже на 3-й хвилині “Рух” виконав два кутових, які не призвели до небезпеки.

Через п’ять хвилин тиску “Черкаський Дніпро”нарешті приходить в себе і перехоплюючи ініціативу виходить у свої атаки. На 7-й хвилині “дніпряни” заробили перспективний штрафний і виконали домашню заготовку з прострілом крізь стінку. Незважаючи на рикошет, м’яч знайшов в штрафній площі Руслана Качура, але нашому нападнику удар заблокував захисник. Підопічні Олександра Кирилюка продовжували володіти м’ячем на своїй половині поля і перебували під серйозним пресингом господарів. У підсумку Бохашвілі вдалося перехопити м’яч і одразу ж пробити. М’яч пішов вище воріт.

Протягом наступних п’яти хвилин наша команда повністю заволоділа перевагою і перейшла на половину поля суперника. На 15-й хвилині зароблений кутовий вдалося трансформувати в момент. Олег Тарасенко вистрибнув вище всіх в штрафному майданчику та пробив головою по воротах. Шкода, що вище. Команди обмінялися позиційними атаками, після чого “Черкаський Дніпро” знову заволодів ініціативою і почав шукати нові шляхи підходу до штрафного майданчика суперника. На 27-й хвилині в боротьбі за м’яч грубо зіграв Бохашвілі, за що і отримав заслужений “гірчичник”. До 30-й хвилині “Рух” заволодівши м’ячем провів дві флангові атаки з прострілами, але захисники нашої команди діяли впевнено і нейтралізували всі загрози. На 37-й хвилині господарі поля провели серію атак, але знову марно. Небезпека прийшла хвилиною пізніше, на 38-й, коли Козловський протягнув м’яч праворуч по флангу і навісив на Буя. Той пробив головою точно під поперечину, але Орест Будюк в стрибку витягнув м’яча та перевів його на кутовий.

Гра вирівнялась, “дніпряни” провели кілька не надто небезпечних атак команди спокійно догравали першу половину у відносно рівній боротьбі. Кінцівка тайму все таки була за гостями. Наша команда заробила штрафний. Другу жовту картку заробив для своєї команди Іван Білий, а Ярослав Захаревич спробував пробити здалеку. В роздягальню команди пішли з нулями на табло.

Другу половину гри “Рух” теж почав в атаці. На 47-й хвилині Буй небезпечно пробивав у дальній кут і дуже пощастило, що не виявилося нікого, хто міг підставити ногу або голову на шляху до воріт. До 50-ї хвилини команди обмінялися кутовими, але “Черкаський Дніпро” виконав його з ударом від Олега Тарасенка, який голкіперу господарів вдалося парирувати, відправивши м’яч на ще один кутовий. Команди ще трохи поатаковали позиційно і почали проводити перші заміни у своїх складах.

На 60-й хвилині у штрафному майданчику нашої команди сталася справжня пожежа. Захисники програли єдиноборства суперникам, а м’яч долетів до воротарської зони. Дмитро Шведенко прикривав його корпусом, щоб “сферу” міг захопити вибігаючий Орест Будюк. Буй штовхнув нашого захисника в спину і проштовхнув м’яча у ворота повз голкіпера. Звичайно, цей гол арбітр не зарахував. У наступні хвилини ситуація не змінилася, футболісти “Руху” продовжували нагнітати обстановку біля нашого штрафного майданчика, але кожен раз небезпеки вдавалося оминути.

На 69-й хвилині дальнім ударом на реакцію Ореста Будюка перевірив Хомченко. Наш голкіпер не розгубився і зробив черговий впевнений сейв. А вже в наступній атаці Андрій Сторчоус знаходить Ярослава Захаревича своїм пасом, той входить в карний майданчик, прибирає захисника і пробиває у дальню дев’ятку. Удар був настільки точним, що голкіпер ніяк не зміг допомогти своїй команді. 0:1 на користь “Черкаського Дніпра”. Забитий гол лише додав впевненості та наша комнада продовжила тиснути.

Через кілька хвилин “Рух” провів заміну, збив атакуючий темп і провів свої позиційні атаки. Команди значно заспокоїлися і в останню десятихвилинку увійшли без особливої гостроти. Знову були проведені заміни, а вже на 85-й хвилині виникла небезпека біля наших воріт. З флангу вирізали непогану передачу на Буя, але той не зумів обробити м’яч і навіть пробити, хоча і діставав його першим. На 90-й хвилині після штрафного Руслан Качур міг знімати всі питання щодо переможця, але його удар прийшовся точно в каркас воріт, а арбітр додав аж шість хвилин.

У доданий час “Черкаський Дніпро” свідомо віддав ініціативу господарям. Спочатку “Рух” заробив кутовий, а потім на другій доданій хвилині чудовий шанс зрівняти рахунок був у Івана Білого, але той пробиваючи влучив по партнеру, а добивання були блоковані. В останні хвилини було багато пауз, наша команда свідомо засушила гру і довела справу до переможного рахунку.

0 коментарів

Залишити відповідь