Черкаський депутат поніс відповідальність за нічний драм-енд-бейс у центрі Черкас (фото, документ)

25.08.2017, 8:09

Концерт Молодь.ua, що відбувся у День Незалежності на площі ТРЦ Хрещатик-Сіті, закінчився викликом до Патрульної поліції міста Черкаси. Підставою для цього стала гучна музика під час виступу Dj Tapolsky, що мав закінчитись о 22:00, а затягнувся до 23:15.

Спочатку патрульні хотіли скласти постанову на самого діджея-АТОвця з Києва Анатолія Тапольського. Проте вину взяв на себе відповідальний з боку мерії чиновник Сергій Воронов.

Постанову про адміністративне порушення на начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту, депутата обласної ради від “Свободи” Сергія Воронова склали вже після концерту. Як свідчить документ, Воронов порушив ст. 24 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя”.

Під час спілкування з патрульними він визнав свою провину і зрештою відбувся попередженням.

За словами працівників поліції, зі скагами на гучну музику до них зверталися перехожі, а також жителі прилеглих будинків.

– Приємно, що під час складання постанови до автівки з патрульними неодноразово підходили молоді люди з проханням не притягувати до відповідальності організаторів концерту. Це свідчить, що він видався крутим, – зазначив у коментарі сайту “ІнфоМІСТ” Сергій Воронов.

6 коментарів

Залишити відповідь

 • А при чому тут “санітарне та епідемічне благополуччя”?? Вчора було свято, йде фестиваль “Молодь.ua”,шикарний концерт…Це що,відбувається кожен день? Дивні у нас люди.

  • А як бути людям, у яких маленькі дітки наприклад?
   Я була дуже здивована місцепроведенням цього концерту! Мені здається, що найкращим місцем для концертів таки є Долина троянд, а не Хрещатик-сіті чи Соборна площа.

   • Тобто біля Хрещатик сіті живуть люди і музика заважає маленьким дітям, а у районі Долини троянд люди не живуть і в прилеглих будинках не може бути дітей???

  • При чем здесь маленькие дети? Во всем виноваты паранойные яжемати и старперы со своей насыщенной жизнью, которые ложатся в 10 вечера… Сам скучная х##ня и другим не дам веселиться!!!

 • Так.Шикарна програма:і концертні номери дитячих колективів, і відомий ді-жей.Голосну музику раз у рік можна перетерпіти.Мабуть драм енд бейс не всім подобається, як би співала Ротару або “Время і стекло”, якось би було не так. Пане Воронов, вдячні за проведення такого заходу, залучення молоді.Шкода людей,просплять життя.