Черкаський бізнес оцінять столичні медіафахівці

09.07.2015, 19:06

DSC05910

Підприємців Черкащини штурмуватимуть питаннями журналісти видання “Бізнес” вже із початку наступного тижня. Бо готуватимуть спецвипуск, присвячений їхнім напрацюванням. Про це у Черкасах розказав президент Української бізнес асоціації Володимир Чеповий.

Спецвипуск тижневика “Бізнес” готуватимуть спеціально до цьогорічного інвестиційного форуму. Так хочуть продемонструвати потенційним інвесторам, що вести бізнес на Черкащині вигідно і безпечно. Така ініціатива належить президенту Української бізнес асоціації і за сумісництвом шеф-редактору видання Володимиру Чеповому. Бо, говорить, він сам родом із Черкас і хоче максимально докластися до розвитку регіону.

– Свою роботу ми розподілили на три місяці. Саму модель роботи відпрацювавали протягом попереднього місяця, – говорить Володимир Чеповий. – Головне наше завдання викликати відчуття довіри і у черкащан, і у інвесторів. Я переконаний, що плідно попрацювавши, ми залучимо в область не менше 50 мільйонів доларів.

Перемовини із урядовими структурами, а також потенційними інвесторами Володими Чеповий пообіцяв взяти на себе та фахівців бізнес асоціації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Губернатор розказав, як “залицятися” до інвесторів

– Повірте, у кожного підприємця у столі лежить бізнес проект, який просто чекає вдалих умов і обставин. І ми їх повинні створити, – підбив підсумок очільник Черкащини Юрій Ткаченко.

Проведення цьогорічного інвестиційного форуму заплановане на 18 вересня. Перший етап має відбутися у Києві. Потому інвестори матимуть нагоду роздивитися перпективні проекти вже на Черкащині.

 

 

0 коментарів

Залишити відповідь