Черкаський АТОвець викладатиме курси програмування для підлітків

16.09.2017, 8:00

У Черкасах підлітків від 12 до 16 років безкоштовно навчатимуть програмуванню веб-сайтів. Набір учасників проекту «Emolod» почався 15 вересня і триватиме до 30 вересня. Навчання розпочнеться у жовтні. Вести курси буде програміст компанії eKreative, демобілізований учасник Антитерористичної операції Антон Запорожець.

Для майбутніх учасників проекту вже закупили комп’ютери та облаштували клас. Діти вчитимуть WordPress, HTML і CSS. Навчання відбуватимуться в офісі за адресою вул. В. Чорновола, 9/1.

– Мій шлях у ІТ почався якраз із подібних курсів, які відкрив один із місцевих філантропів. Саме з такого гуртка я довідався, як створювати перші сайти, і потім далі піднімався по кар’єрних сходах, – розповідає ініціатор створення проекту, власник компанії eKreative Віктор Євпак. – Я б хотів, аби таких історій у місті Черкаси ставало більше. Саме тому ми відкриваємо такі курси. За підсумками хочемо, аби підлітки могли самотужки створювати і редагувати сайти.

Відбір учнів здійснюватиметься на конкурсній основі. Стати учасником навчань зможуть десять осіб. Кожен проходитиме відбір у два етапи: заповнення Google-форми (адреса – emolod.com), а також особиста зустріч, під час якої потенційний учасник і його батьки матимуть змогу пояснити, чому хочуть потрапити у проект.

– Пріоритет надаватиметься тим, хто дуже хотітиме бути учасником, – каже ментор «Emolod» Антон Запорожець. – Якщо це дитині буде нецікаво, вона не буде навчатись. Натомість якщо в дитини буде велике бажання, не завадить брак навіть базових знань.

Навчання відбуватиметься один раз на тиждень –у суботу. Триватиме воно до наступної весни.

Окрім дітей, ідейники проекту запрошують до співпраці і програмістів-волонтерів, аби згодом розширити кількість груп.

0 коментарів

Залишити відповідь