Черкаський активіст отримав посаду в новоствореній “Агенції регіонального розвитку”

30.12.2016, 13:09
539025_119616301501649_617022125_n
Фото із “Фейсбуку”

Член ГО “Промолодь” Іван Подолян обійме посаду заступника директора “Агенції” з випробувальним терміном на 3 місяці. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання наглядової ради «Агенції регіонального розвитку Черкаської області» 27 грудня.

Про це у своєму “Фейсбуці” інформує президент “Української бізнес-асоціації” Володимир Чеповий, який наразі виконує обов’язки директора агенції.

У ході засідання були проведені співбесіди із 5 кандидатами на посаду директора організації. Мова йде про Івана Подоляна, Олега Білана, Анатолія Депутата, Сергія Кузнєцова та Ольгу Коренюк.

Варто зазначити, що ці 5 кандидатів були відібрані із 61 претендента конкурсною комісією.

Жоден кандидат не отримав підтримки більшості присутніх членів наглядової ради Агенції. Тому було ухвалено визнати конкурсний відбір на посаду директора Агенції таким, що не відбувся.

Після цього Роман Карманнік вніс пропозицію для забезпечення нормального функціонування Агенції запропонувати Івану Подоляну обійняти посаду заступника директора Агенції з випробувальним терміном на 3 місяці. Пропозиція була підтримана 7 голосами з 8.

Умови трудового контракту з Подоляном мають бути розглянуті на наступному засіданні Наглядової ради Агенції 10 січня. Також було ухвалене рішення оголосити новий конкурсний відбір на посади директора Агенції та проектних менеджерів з 15 січня, який буде проведено в місячний строк.

0 коментарів

Залишити відповідь