Черкаських журналістів запрошують на тренінг

12.08.2015, 19:30

2ed0f08f96b4acca5c75e442a33743fb-5101

Незалежна медіа-профспілка України та Національна спілка журналістів України в рамках роботи Об’єднаного Центру допомоги журналістамзапрошує журналістів, фотокорів, операторів різних ЗМІ на 2-денні тренінги з безпеки журналістської роботи у місцях підвищеного ризику. Тренінги проводиться за програмою та методикою Міжнародної федерації журналістів.

Тренінги проводитимуться у різних містах України впродовж серпня – вересня.

14-15 серпня (п’ятниця-субота) відбудуться два тренінги у м. Києві та у м. Черкаси

21-22 серпня (п’ятниця-субота) відбудуться два тренінги у м. Рівне та у м. Чернігів.

Участь у тренінгу – безкоштовна.

Учасники забезпечуються харчуванням (кава-брейки та обід), роздатковими матеріалами.

На кожен захід запрошуються переважно місцеві журналісти, але є можливість під час кожного тренінгу забезпечити проживання та компенсувати видатки на проїзд для 4-5 учасників із райцентрів області чи сусідніх міст. Кількість учасників тренінгу – до 15 осіб.

Під час тренінгу журналісти отримають такі знання:

  • як підготуватися та розпланувати роботу у місцях підвищеного ризику;
  • про особисту безпеку та безпеку у транспорті під час поїздок;
  • про поведінку та правила перетину блок-постів;
  • як не стати заручником та як правильно поводитися, якщо це таки трапилося;
  • про загрози від різних видів зброї та способи мінімізації ризиків;
  • правила поведінки під час авіа-нальотів;
  • як не втратити професійну апаратуру і зберегти цінні відео- та фотоматеріали, тощо.

Також програма тренінгу передбачає проведення практичного заняття для відпрацювання навичок.На практичні заняття треба приходити у зручному одязі для виконання вправ (спортивного стилю закрите взуття, бажано водонепроникний туристичний одяг (якщо дощова погода), з довгими рукавами, довгі брюки (закриті коліна та щиколотки), рюкзак для речей першої необхідності. Для досягнення більшого ефекту від заняття – наявність апаратури, з якою зазвичай працюєте в полі.

Для участі у тренінгу необхідно попередньо, не пізніше ніж за 3 дні до дати його проведення заповнити реєстраційну форму учасника (форма знаходиться за посиланням:  http://goo.gl/forms/S3MzGsciiw).

Учасники, яких запросять на тренінг – отримають інформацію про місце проведення тренінгу. Запитання – за тел. 050 356 57 58, електронною поштою sekretar@nmpu.org.ua

За результатами участі у роботі тренінгу учасники отримають сертифікати. Звертаємо увагу: сертифікати видаються лише тим учасникам, які беруть активну участь у всіх частинах тренінгу.

ТренінгпроводятьНМПУ та НСЖУ в рамках проекту, який виконується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту «Підтримка Об’єднаного центру допомоги журналістам НСЖУ та НМПУ» є надання комплексного захисту та підтримки журналістам в умовах соціально-економічної кризи та «гібридної війни» в Україні шляхом підвищення їх обізнаності та набуття навичок у сфері безпеки, забезпечення захисним обладнанням, надання психологічної допомоги і підтримки, надання матеріальної допомоги у складних життєвих обставинах.

0 коментарів

Залишити відповідь