Черкаські волонтери сплели півтисячі квадратних метрів маскувальної сітки

21.08.2015, 19:30

маскування

Маскувальні сітки та костюми «кікімора», обмотки на зброю – попит на таку «амуніцію» серед українських військовиків стабільно високий. А от інтерес черкасців до волонтерської справи, на жаль, падає. Про це пише видання “Гром.Че“.

– Величезна подяка всім і кожному, хто не здається і постійно працює над створенням сіточок, кікімор а також нарізкою тканини, розпусканням мішків, тощо… На жаль, нас не так багато лишилося, і практично не долучаються нові. Це сумно, адже потреби наших хлопців на передовій величезні, замовлень багато і ми не завжди встигаємо вчасно, – констатують волонтери ініціативи «Наш батальйон» на сторінці групи у Фейсбук.

Попри брак робочих рук, лише одним філіалом «Черкаських павучків» протягом червня-липня виготовлено 19 маскувальних сіток (а це – 464 кв.м), а також чотири  комплекти «кікімора», сім укорочених костюмів «кікімора» та дев’ять обмоток на зброю.

– І ми завжди радо приймаємо в нашу дружну і веселу компанію! Знайти нас можна щодня з понеділка по суботу за адресою: бул.Шевченка, 245, к.105, – нагадують волонтери.

0 коментарів

Залишити відповідь