Черкаські волонтери плетуть унікальні морські маскувальні сітки

18.07.2015, 13:18

КСН ДНІПРОВСЬКИЙ

За плечима активістів комітету самоорганізації населення “Дніпровський” вже три десятки звичайних маскувальних сіток. Тепер вони взялися за плетіння унікального маскування. Ці сітки – блакитного кольору, призначені для маскування патрульних катерів берегової охорони у Маріуполі.

Таких, буквально за кілька днів, сплели уже дві. КСН має ексклюзивне замовлення на плетіння загалом 20 таких сіток, говорить голова комітету Любов Здоровенко.

– Цей КСН дійсно є взірцем самоорганізації громади,– констатує координатор громадської організації «Наш батальйон» Ірина Сенченко. – І це безцінно – на фоні загального зниження ентузіазму людей у допомозі нашим військовим. Хоча сьогодні потреб більше, ніж досить – починаючи із продуктів і найелементарніших речей для побуту – і закінчуючи літньою формою. Самих лише маскувальних сіток на сьогодні нам замовлено 170 – і ми вже змушені відмовляти нашим хлопцям, які чи не щодня дають нові замовлення. Якщо раніше на зібрані кошти ми могли купувати тепловізори, то сьогодні допомога упала в рази.

Відтак, сьогодні КСН «Дніпровський» критично потребує робочих рук. Вкрай необхідні і компоненти для виробництва сумішей у тубах (сало та часник, лимон та мед, імбир  та горіхи).  А також –  старі шкіряні вироби (для виробництва тактичних рукавичок), резинка та тканина (для пошиття нижньої білизни та шортів, які тут виготовляють ледь не у промислових масштабах). Потрібні і книги та відносно свіжі газети, які КСН нещодавно теж почав відправляти до АТО – і яких, як виявилося, наші хлопці із нетерпінням чекають.

Все це  приймають за адресою вул. Подолинського, 13 (телефони КСН  – (0472) 73-23-20, 56-97-00).

0 коментарів

Залишити відповідь