Черкаські судді з першої спроби не придбали “фешенебельних” кабінок для підсудних за ціною елітної нерухомості

08.05.2017, 8:34

Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області скасувало торги на закупівлю 13 кабінок для підсудних очікуваної вартістю 1,2 млн грн. Причина – дискваліфікація всіх учасників.

У торгах на закупівлю коштовних кабінок взяли участь двоє учасників: приватний підприємець Височінь Володимир Михайлович з пропозицією 1 млн 193 тис. грн і ТОВ «ВКП «Форпост» з ціною 1 млн 194 тис. грн.

Претенденти подали фактично ідентичні пакети тендерної документації з різницею у кілька хвилин. У результаті розгляду паперів Замовник відхилив обидві пропозиції.

Згідно з вимогами Замовника, майбутній підрядник має встановити 13 кабін шириною 1,2 метри, довжиною 2,4, висотою – 2,2 метри, виготовлених із металу та тривкого скла, обладнаних дерев’яними лавами для підсудних та природньою вентиляцією.

Орієнтовна вартість однієї такої конструкції, на думку Замовника, становить 92 тис. грн, тобто більше 1 тис. доларів за квадратний метр, що відповідає вартості житлових квартир в елітних новобудах обласного центру.

Самі ж кабінки мають бути розміщені в районних судах по всій області.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Я не здивована! Якщо у нас туалети будують за мільйон (у парку на Хімселищі), то чому б не придбати “квартири” для підсудних за мільйон? Тільки оговталася від “Українських сенсацій” від 6 травня, де розповіли, чому ЄБ нам обійшлося в 30 млн. євро, тепер тут “намалювалася” кабінка за ціною квартири…Дерибан був, є і, скоріше за все, буде.