Черкаські правоохоронці вшанували пам’ять загиблих колег

22.08.2015, 15:08
PM13image001
Фото: СЗГ УМВС України в Черкаській області

22 серпня в нашій державі відзначають День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків. Напередодні цієї дати, у внутрішньому дворику Управління МВС України в Черкаській області особовий склад правоохоронців вшанував пам’ять колег, які віддали своє життя в ім’я захисту прав та законних інтересів громадян. Про це виданню “ІнфоМІСТ” повідомили у секторі зв’язків із громадскістю обласного управління МВС.

Біля пам’ятного знаку зібралися керівники Управління, колеги-правоохоронці, близькі і родичі загиблих.

PM187image002
Фото: СЗГ УМВС України в Черкаській області

– Кожного року ми збираємося тут, біля монументу пам’яті загиблим, щоб висловити глибоку вдячність усім, хто, не вагаючись у критичну мить, залишився вірним Присязі, залишився захисником свого народу та Батьківщини. Звичайно, ні граніт, ні мармур, ні лики святих не можуть повернути у стрій наших бойових товаришів. Але повірте, те, що робиться за велінням серця та законом честі – святе, – розпочав свій виступ-реквієм начальник Управління Владислав Пустовар.

PM358image003
Фото: СЗГ УМВС України в Черкаській області

Не оминув увагою очільник обласної міліції і тих, хто віддав своє життя в ім’я вільної України в зоні ведення антитерористичної операції.

PM58image004
Фото: СЗГ УМВС України в Черкаській області

Загалом за часи існування черкаської міліції 18 міліціонерів віддали своє життя в ім’я Закону. Їхні імена навіки викарбувані на пам’ятній стелі, а їхні вчинки будуть для наступників прикладом мужності і честі.

 

0 коментарів

Залишити відповідь