Реклама

molli

Черкаські підприємці припинять перевезення пільговиків

Черкаські підприємці-перевізники під час сьогоднішньої наради у Черкаській міській раді повідомили, що з 14 липня буде припинено перевезення пасажирів усіх пільгових категорій у місті.

Відповідний лист вже надійшов до Управління транспорту міськради, пише “Про все”.

Причиною цього перевізники називають неузгодженість законодавства в сфері компенсації за свої послуги та введення монетизації пільг.

«Постановою КМУ №197 від 14.03. 2018 року «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» на обласні державні адміністрації покладено зобов’язання у двомісячний термін з дня набрання чинності постанови КМУ затвердити розмір щомісячної готівкової виплати на проїзд пільговим категоріям громадян.

Фінансування витрат, пов’язаних із наданням пільг у готівковій формі з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, здійснюється за рахунок місцевих бюджетів відповідно до підпункту «г» пункту 3 частини першої статті 91 Бюджетного кодексу України.

Станом на 02.07.2018 року виконавчим комітетом Черкаської міської ради не визначено механізм монетизації пільг.

“Невідповідність тарифу на перевезення собівартості цих перевезень внаслідок безпідставного зволікання прийняття рішення виконавчим комітетом м.Черкаси економічно обґрунтованого тарифу призвела підприємства перевізників м.Черкаси до скрутного економічного стану та веде до повної зупинки підприємств. Виконавчим комітетом м.Черкаси в порушення ст.37 ЗУ «Про автомобільний транспорт» не виконане зобов’язання щодо укладання договорів державного замовлення на перевезення пільгових категорій громадян, а перевізники міського автомобільного пасажирського транспорту не мають більше змоги власним коштом перевозити ці категорії громадян”, – йдеться у листі.

З 14 липня автомобільні перевізники м.Черкаси припиняють перевезення пільгових категорій громадян до вирішення питання органами місцевого самоврядування.

Перелік підприємств%

ПП «Медіт-сервіс» — Діский С.В.;
ПрАТ «Черкаське АТП-17127» — Куниця О.І.;
ДП «ЧАРЗ-Авто» — Сущенко Ю.М.;
ПП «Еліт-Транс» — Шевченко В.Ю.;
ФОП Форостяна Л.І.;
ПрАТ «Черкасиавтотранс» — Соломенний В.П.;
ФОП Копієвський Є.П.;
ФОП Бакашев Б.А.;
ТОВ «Авто-ТЮЛ» — Ганжа І.П.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама