Черкаські лісівники відремонтували дорогу на Смілянщині (відео)

22.08.2015, 18:12

лісівники дорога

У Балаклеї на Смілянщині відремонтували ділянку дороги, що з’єднує із віддаленим мікрорайоном. А поблизу Корсуня облаштували лісове джерело. До дня Незалежності – бодай кілька корисних для громади справ – таке завдання поставили перед собою черкаські лісівники. І вже почали виконувати його, розповідають журналісти “ЧСН“.

Працює грейдер. Щезають під гравієм і гранітним боєм остогидлі балаклеївцям баюри й ями. Ця в прямому сенсі слова «бита» дорога – єдиний
зв’язок для мешканців мікрорайону Володимирівка із центром села. Відстань чимала – понад десять кілометрів. Куди тільки не зверталися аби цей путівець привели до ладу, зауважує сільський голова Олена Ковальська. Утім, у службі автодоріг скарги сільчан залишили без уваги. А самостійно залатати проблемний шлях – громада не подужала.
На території села знаходиться чотири підрозділи Смілянського держлісгоспу. Директор підприємства не відмовив у допомозі.
Шляхобудівництвом корисні справи лісівників для черкасців не обмежуються. Смілянські господарі «зелених» угідь також надають допомогу у благоустрої меморіалу воїнам АТО, який саме споруджують у центрі Балаклеї і відкриють напередодні державного свята. А сусіди, Корсунські лісівники облаштували місце відпочинку на догоду спраглим подорожуючим.
Хоча благоустроєм угідь лісівники області опікуються цілоріч ці кілька корисних справ увінчають їх роботу і стануть справжнім подарунком для черкащан, впевнений головний лісівник області Олександр Дзюбенко.

0 коментарів

Залишити відповідь