Черкаські депутати пишуть запити і кидають докори, – КВУ

13.09.2017, 14:57

Черкаський осередок Комітету виборців України проаналізував, хто з черкаських депутатів пише найчастіше запити. 

Аналіз активності Черкаської міської ради за листопад 2016 – травень 2017 року свідчить, що депутати порівняно часто вдаються до внесення запитів.

За 6 місяців другого року повноважень Черкаська міська рада розглянула 27 депутатських запитів і підтримала 25 з них.

Не всі депутати і не всі фракції були однаково активними. Аналіз статистичної інформації ускладнюється тим, що деякі представники депутатського корпусу змінили свою фракційну належність за цей рік. Тож у КВУ вирішили виходити з ситуації, що склалася на момент підготовки аналітичного звіту (вересень 2017 р.).

Найбільшу кількість запитів підготували депутати фракції Партії вільних демократів, ВО “Свобода” та позафракційні депутати.

Якщо ж дивитися на персоналії, то найбільш активними були депутати Олександр Згіблов (ПВД, 5 запитів), Ярослав Нищик (ВО “Свобода”, 4 запити), Антон Ведула (“ВО “Свобода”, 3 запити) та Микола Фомич (позафракційний, 3 запити).

– Під час аналізу протоколів засідань Черкаської міської ради ми звернули увагу на те, що поруч із традиційними формами «запит», «звернення» та «запитання» досить часто звучить слово «докір».  Впродовж 10 засідань, що відбулися за півроку, депутати дорікнули один одному 15 разів, при чому більшість докорів кинув депутат Павло Карась. Ми навіть окремо їх зафіксували, щоб всі могли ознайомитися з таким нетрадиційним інструментом депутатського впливу, – коментує представник КВУ Алла Юрковська.

Депутат Карась П.М. кинув докір що у місті Черкаси відсутня протигрипозна вакцина.

16/12/2016
Депутат Карась П.М. кинув докір, що на вчорашній нараді, яка відбулася в ОДА з питання державних закупівель, не було жодного представника департаменту економіки, тендерного комітету, керівництва міста.

Громадська діячка Феофілова В. кинула докір, що ніхто з керівництва міста, департаментів не з’явилися на круглий стіл, організований громадськими активістами за участю народних депутатів, представників Кабінету Міністрів України,  щодо впровадження системи електронних закупівель «Прозоро» у місті.

Депутат Карась П.М. кинув докір, що на сесії відсутні керівники галузі житлово-комунального комплексу.

13/02/2017
Секретар міської ради Радуцький О.Р. кинув докір Феофіловій В., що свого часу проект рішення по електронним закупівлям було подано і підготовлено депутатською фракцією «Самопоміч» за участю В.Феофілової, а тепер вона звинувачує в усьому керівництво міста і депутатів.

Депутат Кіта І.Мкинув докір щодо оголошень старих назв зупинок кондукторами, зокрема на маршруті № 33 та щодо неввічливого спілкування з пасажирами.

Представник ГО Національного корпусу «Азов» Кухарчук Д.В. кинув докір міському голові за непослідовність: «Ось Ви мені дали грамоту за громадянську позицію, сумлінну працю у виконкомі, а тепер звільняєте…»

22/02/2017
Депутат Романов О.Ю. кинув докір, що відповідальність за непроходження  регуляторної процедури лежить на голові постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів,тарифів та регуляторної політики Тренкіні Ю.В. та секретарі міської ради Радуцькому О.Р.

7/03/2017
Депутат Карась П.М.  кинув докір, що питання сьогоднішнього пленарного засідання не обґрунтовано як виняткове.

Депутат Романов О.Ю.  кинув докір, що в місті, зокрема неналежну увагу приділяють патріотично-виховній роботі з дітьми.

Депутат Лукирич С.І. кинув докір депутатам фракцій «Самопоміч» та «Черкащани» за непідтримку проекту рішення.

15/03/2017
Депутат Діскант Р.В. кинув докір, що депутатська фракція ВО «Батьківщина» підтримала два озвучені звернення. Запропонував переголосувати звернення, внесене депутатською фракцією ВО «Свобода».

Депутат Куча А.І. кинув докір, скільки можна виділяти кошти на КП «Черкасиінвестбуд», можливо, поставити питання про доцільність існування такого підприємства.

19/04/2017
Депутат Карась П.М.  кинув докір: яка потреба будувати ще один ЦНАП? Щоб Парцхаладзе чи ще хтось на цьому заробив?

Депутат Карась П.М. кинув докір Давиденку О.Г. тим, що він в інтерв’ю засобам масової інформації сказав, ніби в місті «всі» депутати, які проти нього голосують, мають свої «фірмочки», «магазинчики», «миєчки».
Наголосив, що такі заяви не відповідають нормам етики державного службовця, адже, наприклад, у нього кіосків немає.

0 коментарів

Залишити відповідь