Черкаські автогонщики змагалися з автослалому у Дніпрі (відео)

14.08.2017, 18:00

Четвертий етап Чемпіонату України з автомобільного слалому відбувся на Набережній. Випробовували автівки та підкорювали складну трасу п’ятдесят автопілотів з усієї України. Професійні кермувальники показали швидкісну їзду та маневрування на трасі. Організатори змагань Дніпропетровський обласний автоклуб спільно з автомобільним клубом «Черкаси».

Про це розповідають у сюжеті “Рось”.

Запах палених шин, скрип гальм та гуркіт двигунів заполонив Фестивальний причал у Дніпрі. Найкращі кермувальники України – любителі швидкості та адреналіну зібралися на змаганнях з автослалому. В автомобільному поєдинку взяли участь кермувальники із 5-ти областей.

Для спортсменів підготували трасу зі складних автослаломних елементів. Водіям довелося вправлятися у швидкісних розворотах та поворотах, руху заднім ходом та заїздами. У Дніпрі вперше на чемпіонаті спортсмени ганяли не асфальтним покриттям, а плиткою на Набережній.

Подолати усі елементи, не зачепити фішки та показати найкращий час – випробування не тільки для пілотів, а й для слаломних автівок.

Змагалися учасники на серійних автівках. Для участі у слаломі машини довелось доукомплектувати, на деяких навіть зменшили масу.

Найкращих кермувальників обрали у трьох класах – «підготовлені авто із заднім приводом», «із переднім приводом» та «стандартні автомобілі». Автомобільний клуб «Черкаси» став першим у командному заліку. Далі – фінал. Він відбудеться у Києві. Там переможці попередніх етапів боротимуться за всеукраїнську першість із автослалому.

0 коментарів

Залишити відповідь