Черкаські АТОвці в шоці від того, що про них пишуть місцеві журналісти

17.07.2015, 11:42

“Думайте, що пишите!”, – звертаються військовики до деяких черкаських видань. Активістів Громадської ради учасників антитерористичної операції вкрай обурила стаття, у якій їх називать “кишеньковими”. 

Установчі збори Ради відбулися в Черкаській ОДА близько тижня тому. До неї ввійшли АТОвці, керівники громадських організацій «Об’єднання патріотичних сил», «Черкаський союз учасників АТО», «Об’єднання бійців-реформаторів», спілки воїнів АТО «Черкащани», підрозділу окремого батальйону спецпризначення «Донбас». А також уповноважені представники від ОДА та військових комісаріатів області. Очолювати Раду присутні одноголосно доручили Олександрові Тихонову. Він – голова спілки воїнів АТО «Черкащани», а ще – військовий комісар Шполянського районного військового комісаріату.

Олександр Тихонов
Олександр Тихонов

– Я був начальником штабу 14-ого батальйону, – розповідає Олександр Тихонов. – Потім пішов працювати у військкомат. Коли в березні розпочалася демобілізація призваних під час першої хвилі, то до мене стали звертатися по допомогу багато знайомих бійців. Комусь треба була консультація щодо набуття статусу учасника АТО, комусь – щодо оформлення землі та ін. Тому й виникла потреба у спілці.

І таких громадських організацій на той час уже було створено кілька. Як пояснюють активісти, кожна допомагала своїм побратимам. Урешті вони вирішили об’єднатися.

– Ми вже співпрацювали і з «Об’єднанням бійців реформаторів», і зі спілкою воїнів АТО «Черкащани», коли разом із владою створювали обласну програму адаптації та підтримки учасників АТО, – каже голова ГО «Черкаський союз учасників АТО» Олексій Колісник. – Тепер назріла потреба об’єднатися у Громадську раду при ОДА. Якраз наші три організації стали її кістяком. Це задля ефективної роботи та відстоювання інтересів усіх бійців. Кожен відповідає за свій напрям: як влада, так і ми.

Водночас закиди у «кишеньковості» АТОвці називають наклепом. І розкидатися такими фразами, кажуть, не варто.

– Люди, які таке пишуть, судять по собі, – вважає голова ГО «Об’єднання бійців реформаторів» Сергій Лугеря. – Якщо вони звикли жити поняттями «кишеньковості», вислуговуватися перед кимось, то це бачать і в інших. Ми створили цю Раду, щоб реально вирішували проблеми АТОвців. А як у цих журналістів вистачає совісті писати таке на військових, то вони дуже морально низькі. Хай спершу самі тоді скажуть, що зробили для захисту держави. Або ще краще: так само активно, як пишуть отакі статті, хай підуть до магазину, куплять собі форму та спорядження – і у військкомат, а звідти в зону АТО. А розкидатися подібними фразами не варто. Ми таких людей вважатимемо своїми ворогами!!!

Сергій Лугеря
Сергій Лугеря

Лист такого змісту отримала редакція “ІнфоМІСТ” від Громадської ради учасників АТО. Стаття, що викликала обурення в АТОвців, опублікована  ТУТ.

0 коментарів

Залишити відповідь