Реклама

molli

Черкаські активісти конролюватимуть виділення землі АТОвцям

1395319492_1343381506_zemelnyj-deriban
Фото з мережі

Невеличкий клаптик землі у 12 соток ніяк не можуть отримати черкаські АТОвці. По півроку вони оббивають пороги чиновницьких кабінетів. Активісти «Народного Контролю» вирішили зробити експеримент: чи прискорить вирішення проблеми присутність відеокамери.

До «Народного Контролю» звернувся боєць батальйону «Азов» Олексій Ізмайлов, який замість документу дозволу на землю, отримав документ про відмову: «Після подачі заяви минуло два місяці, але в результаті отримав письмову відмову».

Заступник начальника ГУ Держгеокадастру Черкаської області Сергій Шестаков пояснює, мовляв, не тим людям дали землю, бо були замовники, які приходили і вказували, кому потрібно відвести шмат землі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черкащина лишилась без головного земельника області
Втім, чиновник запевнив, що з новим керівництвом такої ситуації не буде. Документи на володіння землею, найближчим часом, отримають 45 бійців. 13 з них отримають довгоочікувані дозволи, вже за кілька днів, в тому числі Олексій Ізмайлов.

Щоб надалі з видачею землі АТОвцям не затягували, «Автомайдан-Черкаси» спільно з «Народним Контролем» створюють наглядову раду при Держгеокадастрі.

Подібні публікації

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
светлана Нещодавні автори
светлана
светлана

Мой муж, уже получил 2 отказа на землю в городе. Знаю что в Кировограде дают участки бойцам без проблем и идут на встречу. А у нас в городе одни отписки- ничего нет!!!!!

Реклама

Реклама