Про аргументи гомофобів

Начитавшись гомофобних коментарів, постів, картинок трохи в шоці від дикунства багатьох українців. Особливо страшно, що всю цю маячню розповсюджують також і освічені та розумні люди. Спробувала зібрати всі аргументи гомофобів і трохи їх розвіяти. 

1. «Вліяніє Європи». То нічого, що в усіх країнах, у всі часи, серед багатьох сотен біологічних видів народжуються з гомосексуальністю. В Кримінальному кодексі СРСР до 1991 року була навіть стаття за мужолозтво, за якою могли посадити до 5 років ув’язнення за добровільні статеві відносини чоловіка з чоловіком. За різними оцінками, за 60 років дії радянських законів було засуджено від 25 до 250 тисяч осіб.

2. «Ми всі вимремо, бо вони не народжують дітей». З стародавніх часів існували люди з гомосексуальністю, і нічого, якось до цього часу ми не вимерли. Бо за певними дослідженнями відсоток таких людей в середньому однаковий у різних країнах та поколіннях. Більше того, а що не має гетеросексуалів, які не можуть мати дітей?

3. «Содом і Гомора, гріх, безбожники». Може й гріх, але ж ніхто вас не змушує цим займатися. Може й безбожники, але то справа кожного вірити чи ні, і у кого чи що. Можна ще до картинок з їжею почати цитувати Біблію щодо чрєвоугодія, воно десь близько по суті) Більше того, дивують агресія і цитати з Біблії водночас. Якось воно в мене не складається. І мабуть люди, які цитують Біблію не дочитали до глави 7 Євангелія від Матвія – «Не судіть, щоб і вас не судили; бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам».

4. «Пропаганда гомосексуалізму». Прайди це їх боротьба за рівність прав, бо гомосексуалісти досі не мають всього того спектру прав, який мають гетеросексуали. І розумні люди усвідомлюють, що не можуть обмежуватися права в залежності від того з ким повнолітнім ти спиш за згодою. Впевнена, що якщо забезпечити їх права на шлюб, усиновлення, спадкування і т.д., то жодних масових заходів їм не буде потрібно. Та і скільки б переді мною не марширували дівчата, які цілуються, мене на них не потягне, бо мені це не притаманно.

5. «А як ваша дитина прийде і скаже, що вона така». Моє улюблене. А ви думаєте, якщо будете постити гомофобні картинки і кричати про Содом і Гомору, то це якось вплине і дитина, якщо вона народжена з гомосексуальністю перестане такою бути? Більше того, коли бачу суїциди підлітків, коли згорьовані батьки стверджують, що все було гаразд, дитина вчилася, мала друзів, відпочивала і тут раптом це горе. В мене виникає питання, а чи не піднімалася розмова щодо гомосексуалів і чи не почула дитина від батьків – «гріх, сором, гидота і т.д,»? Не факт звісно, але відкидати цю версію також не варто. Для мене головне щоб дитина була щаслива, мала всі права і можливості. Чи для вас головне щоб внуків народила?

6. «Хай собі під одіялом займаються чим хочуть». Тобто гетеросексуалам можна показувати свою сексуальну орієнтацію, прилюдно цілуватися, триматися за ручки, а гомосексуалам ні? Якось це, як на мене, містить ознаки недорозвиненого суспільства, яке не може визнати, що люди бувають різні, але вони рівні в своїх правах. Не подобається – не дивіться, може комусь не подобається, коли цілуються особи різної статі, наприклад після болісного розлучення.

7. «Дітей побив беркут, витрачено купу грошей на охорону». Ну так же ж навіщо гнобити цих людей? Навіщо на них нападати на мирних маршах? Якби суспільство було толерантним до них, то і такої кількості поліцейських не потрібно б було на заході. Та і вони такі самі платники податків і також утримують поліцію, яка має захищати всіх.

8. «Хай ще підофіли, зоофіли та насильники паради влаштовують». Це абсолютна підміна понять. Бо повнолітні гомосексуали нікому не шкодять, вони це роблять за згодою. І вплутувати злочини до права вибору повнолітніх людей трохи дивно.

Так, ще точно не виявлено звідки береться гомосексуальність, але факт, що навіть в тих країнах і в ті часи, коли суворо карали, примусово жорстоко намагалися лікувати та засуджували, все одно такі люди були. Тому однозначно поява гомосексуалів ніяк не пов’язана з пропагандою та захистом їх прав.

9. “В Україні війна, а тут якісь ЛГБТ”. Війна це не привід не відстоювати свої права. Так можна сказати про будь-який мирний масовий захід по захисту своїх прав, які у нас відбувають постійно. Більше того, є інформація, що представники ЛГБТКІ також захищають нашу країну.

Не стверджую, але все ж таки є припущення, що гомофобія може означати також страх індивіда стати гомосексуальним, страх перед власною можливою гомосексуальною поведінкою. Варто все ж таки задуматися, чого ж вас так дратують ці люди чи чого ви їх так боїтеся?

Сподіваюсь, що гомофобно налаштовані люди дочитали до кінця і захотять більш глибше розібратися в цій темі, а не постити дурню. І не здивуюсь, якщо хтось не витримає та забанить мене за цей текст. Сорі за купу літер)

Різноманітності та миру всім нам!

Світлина від Наталі Даньковської.
Джерело: “Фейсбук”

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь