Наша шкіра в зимовий період

23.11.2016, 14:02

Морози та прохолодний вітер безжалісно знущаються з нашої шкіри. Тому важливо обрати правильний догляд за нею. 

Ось кілька порад:

1. Скраб для обличчя.

Скрабування шкіри – дуже важливий етап, він сприяє регенерації клітин. У результаті – рівний тон обличчя і здоровий вигляд шкіри. Найкраще обирати спеціалізовані засоби, які пройшли дерматологічне тестування. Зазвичай особисто я взагалі рекомендую обирати засоби для догляду за шкірою в аптеках. Скраб – важлива частина в догляді за шкірою, але не зловживайте, щоб не нашкодити. Рекомендовано скрабування обличчя виконувати 1-2 рази в тиждень.

2. Зволоження.

Шкіра потребує зволоження, вітамінів і мінералів. Як я завжди говорю, «цеглинок» для того, щоб відбудовуватись, відновлюватись. Тому це етап, який виключити не можна. Найкращим періодом для зволоження шкіри вважається ніч. Ввечері перед сном використовуйте нічний крем. А протягом дня — денний крем з SPF-захистом, найкраще використовувати живильний. Обираючи крем, обов’язково звертайте увагу на те, щоб він підходив саме до вашого типу шкіри.

lyubah

3. Маски для обличчя.

Інколи здається що шкіра потемніла і втратила природне сяйво. В такому випадку на допомогу прийдуть маски, що зволожують з вибілювальним ефектом. Ви помітите, що після такої процедури ваша шкіра буде мати здоровіший вигляд. Також маски, як приклад, синя глина, виводять токсичні речовини зі шкіри, мають низку елементів і мінералів, які насичують її.

4. Використовуйте кремові тональні засоби.

Якщо ви звикли в повсякденному житті користуватись лише пудрою, то в зимовий час краще буде перейти на тональний засіб. Більшість тонуючих засобів мають захисні властивості, SPF захист, вітаміни, додаткове зволоження, вітаміни. Тому служить чудовим бар’єром між жорстокими зовнішніми чинниками та вашою шкірою. А також використовуйте тон, креми на жирній основі. Чому? Коли ви у зимовий період використовуєте засіб на водній основі, при виході на температуру нижче нуля, він на вашій шкірі просто буде замерзати, тим самим і травмувати її.

Валерія Любаха, beauty-експерт

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь