Черкаська школа зустріне 1 вересня із прогнилим дахом?

18.08.2015, 15:05
IMG_2194_1
Фото: прес-служба Черкаської міськради

У школі-ліцеї № 34 під час дощів протікає вода в кабінети, на стінах утворюється пліснява та замикає проводку. Кошти в Програмі соціально-економічного та культурного розвитку міста та в бюджеті розвитку на ці потреби закладено. Однак на сьогодні роботи в навчальному закладі не розпочаті. Про це інформують у прес-службі Черкаської міської ради.

Як зазначає в листі керівництво школи № 34: «Наприкінці липня під час дощу протікання відбулося до першого поверху, стеля протікає в 19 кабінетах та в спортивній залі. Руйнуються стіни, створюється загроза короткого замикання та ураження електричним струмом. В разі невиконання термінових аварійних ремонтних робіт приміщення школи стануть непридатними для використання в навчальному процесі і почати навчальний рік у вищезазначених приміщеннях буде неможливо».

IMG_2189_1
Фото: прес-служба Черкаської міськради

Загальноосвітня школа-ліцей спортивного профілю № 34 не готова до початку навчального року. Такий висновок зробила комісія департаменту освіти та гуманітарної політики з перевірки готовності навчальних закладів.

–  Підрядник навіть не приступивши до робіт, вже зараз просить збільшити суму закладених коштів практично вдвічі. Ми стали залежними від підрядника, який диктує свої умови. Складається враження, що чиновники не турбуються про те, куди вже за два тижні підуть навчатися діти, – зазначає депутат міської ради Оксана Мелікова.

0 коментарів

Залишити відповідь